Moim marzeniem jest:

Wyjazd na Sycylię

Patrycja, 17 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-02-20

Poznajcie proszę naszą nową marzycielkę Patrycję. Patrycja chodzi do 1 technikum i jest typową nastolatką. Zapewne gdyby nie choroba mogłaby więcej, lecz dziewczyna nieźle sobie daje radę! Chociaż nauka wciąż zdalna, to Patrycja dzielnie działa. Jej ulubionym gatunkiem jest komedia, może ją oglądać zawsze, ale – ważne żeby nie komedia romantyczna! Jej ulubioną piosenkarką jest Billie Eilish, a jak miałaby wybierać ulubiony gatunek muzyki byłby to Rap (sp Mafia). Na nasze pytanie o ulubiony zespół muzyczny nie miała wątpliwości że są to trzy zespoły K-pop-owe. BTS, Mont oraz AC. Możecie się zatem domyślać gdzie by chciała pojechać, oczywiście że do Korei Południowej! Tam najłatwiej byłoby pójść na koncert jednego z tych trzech zespołów. A tak, pozostaje nam, wolontariuszom, spełnić marzenie Patrycji – aby zobaczyć koncert zespołu BTS. Trzymajcie kciuki, bo nie będzie to proste zadanie!

 

spotkanie - zmiana marzenia

2024-04-02

Po dwóch latach spotkaliśmy się z naszą Marzycielką – Patrycją. Marzycielka - w domu pod Gorzowem Wielkopolskim, a my  - w Szczecinie, skorzystaliśmy z formy online i porozmawialiśmy o nowym marzeniu Patrycji. Poprzednie marzenie nie było możliwe do zrealizowania, ponieważ koncerty BTS się nie odbywały, ale też nasza Marzycielka z czasem przestała słuchać ich muzyki, więc zdecydowała się na zmianę marzenia. Niedługo kończy 18 lat, ma naprawdę dużo nauki i marzy o tym, żeby trochę odpocząć w pięknym miejscu. W przyszłości bardzo chciałaby zwiedzić świat, najlepiej spontaniczne podróże last minute :) Aktualnie jej największym marzeniem jest wakacyjny wyjazd do Włoch, a dokładniej na Sycylię, gdzie będzie mogła skorzystać z plaż i morza, odpocząć od nauki, podziwiać piękne widoki, ale również trochę pozwiedzać i spróbować prawdziwego, włoskiego jedzenia. Mamy nadzieję, że jak najszybciej spełnimy marzenie Patrycji i wyruszymy w podróż do Włoch!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Patrycja - o. Szczecin - Wyjazd na Sycylię

Patrycja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na Sycylię marzyciela Patrycja.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN