Moim marzeniem jest:

Zestaw komputerowy

Dawid, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2022-02-21

Jest poniedziałkowe popołudnie. Na zewnątrz panuję deszczowa aura, która nie zawsze napawa entuzjazmem.

Jednak nie dotyczy ona nas wolontariuszek, które pełne energii już nie mogą się doczekać, aby poznać kolejnego Marzyciela.
Umówiona godzina wybiła, więc zaciekawione łączymy się z Dawidem.

Pojawia się i Nasz Marzyciel, 16-letni Dawid, który już na początku wita nas uśmiechem.

Zachęcamy Dawida, aby opowiedział nam kilka słów o sobie. Nasz Marzyciel jest uczniem technikum o profilu technik spedytor.
Lekcje na co dzień odbywa głównie online. Dawid bardzo lubi swój profil i w przyszłości chciałby udać się na studia o tej samej tematyce.

Jaki jest Jego ulubiony przedmiot w szkole? Zaskoczymy Was, jest to W-F:)
Dawid wspominał, że gdy zajęcia odbywały się w szkole, oczekiwał na lekcje W-F, aby z kolegami spotkać się na boisku.
Nie zdziwi nikogo wieć fakt, że Nasz Marzyciel jest wielkim fanem piłki nożnej. Lubi grę na boisku, jak i oglądać mecze w telewizji.

Komu kibicuje? Drużynie Bayern Monachium, gdzie gra nasz polski piłkarz Robet Lewandowski.

Dawida zaciekawiły również gry komputerowe i tak też spędza wolny czas. Często grywa ze znajomymi w sieci, jak i ze swoim młodszym rodzeństwem.

Opowiedział nam również o nowinkach w świecie gier komputerowych. Ostatnio na topie jest gra strategiczna, w której buduje się osady i rywalizuję z innymi wioskami.
Jest to również ulubiona gra Naszego Marzyciela, nie liczą gry w Fife.
Dla nas dziewczyn, które z gier komputerowych pamiętają tylko gre Mario Bros i SIMS, były to całkiem nowe informację:)
Może niedługo same zbudujemy nową osadę i dołączymy do gry w sieci z Naszym Marzycielem.

Dawid jest chłopakiem, który ma swoje konkretne cele i chce jej realizować.
Dlatego też, jego największym marzeniem jest posiadanie zestawu komputerowego, który posłuży mu do dalszej nauki i rozwijania swoich zainteresowań.

Dawidzie, wierzymy że spełnimy Twoje marzenie, a Ty będziesz mógł spełniać kolejne!

Przy okazji mamy nadzieję, że podzielisz się z nami tajnikami dobrych staregii w grze.

 

 

Relacja: Katarzyna

 

 

spełnienie marzenia

2022-06-14

Pewnego wtorkowego popołudnia w towarzystwie Wolontariuszki Klaudii oraz Kasi w optymistycznych nastrojach miałyśmy okazje spełnić marzenie 16-letniego Dawida. Marzyciel Dawid wraz z Rodzicami witają nas w swoim domu rodzinnym. Chłopak nie skrywał emocji, powiedział że w tym roku spełnia się juz drugie jego marzenie! Wspomniał, że ich ciepła i kochająca się Rodzina ma nowego członka - kotka Puszka. Marzyciel z entuzjazmem opowiedział nam o swoich planach i zainetresowaniach. Aktulanie jest uczniem technikum o profilu technik spedytor i wybiera sie na studia związane z tym kierunkiem. Mama Dawida dumna z syna, oznajmiła nam, że za kilka dni wybiera się do szkoły po świadectwo ukończenia kolejnej klasy! Kochający Rodzice ze wzruszeniem opowiadali o sukcesach i postępach chłopaka. Dawid interesuje się piłką nożną, jest kibicem Drużyny Bayern Monahium, a Robert Lewandowski to jego ulubiony piłkarz (wcześniej wiedząc o tym fakcie przygotowałyśmy dodatkową małą niespodziankę...). Aktualnie wolny czas poświęca na swoje zainetresowania związane z grami komputerowymi. Dzięki realizacji dzisiejszego marzenia Dawid będzie miał możliwość poszerzania swojej pasji, ponieważ głównym marzeniem chłopaka był zestaw komputerowy.

Nadeszła magiczna chwila. Czas rozpakowania ślicznych zielonych paczek. Wspomnianą wcześniej niespodzianką związaną z tematyką piłkarską był strój sportowy Bayern Monahium oraz piłka do gry. Zaskoczony Dawid z uśmiechem od ucha do ucha powiedział nam, że strój jest idealny i nie może doczekać się jak będzie mógł go zaprezentować kolegom na boisku. Głównym prezentem dla Dawida był zestaw komputerowy: profesjonalny monitor, komputer, słuchawki oraz mysz komputerowa. Zadowolony Marzyciel, starannie otwierał pakunki i od razu z pomocą Taty pokazali nam przygotowane wcześniej miejsce na otrzymany sprzęt elektroniczny. Szczęśliwy Marzyciel dostał od Nas dyplom, który będzie przypominał mu o magicznych wpomnieniach dzisiejszego dnia! Dawid z Mamą postanowili powiesić dyplom nam biurkiem przy którym teraz bedzie spędzał jeszcze więcej czasu :)

Szczęście na twarzy Marzyciela i wzruszenie jego Rodziców oraz pozytywna energia całej Rodziny, na zawsze zostanie w naszej pamięci. Takie chwile to cudowne wynagrodzenie pracy Wolontariusza :)
 

Relacja: Dominika