Moim marzeniem jest:

Marzyciel jeszcze się zastanawia

Jan, 14 lat

Kategoria: inne

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2022-02-22

Mieliśmy okazję poznać nowego Marzyciela. Niestety, ze względu na sytuację pandemiczną spotkanie odbyło się zdalnie, na Messengerze. Wzięło w nim udział troje wolontariuszy, Janek i jego mama.

Gdy spytaliśmy chłopca, czym się interesuje, bez zastanowienia odpowiedział, że najbardziej fascynuje go piłka nożna, w którą gra już od ośmiu lat! Aktualnie gra w klubie MKS Siechnice na pozycji środkowego obrońcy, a jego największym idolem jest Neymar. Janek ma też młodszą siostrę, która co prawda nie podziela jego pasji w 100%, ale zdarza im się wspólnie oglądać mecze przy okazji większych rozgrywek.

Marzyciel wyróżnia się na tle swoich rówieśników, ponieważ jako jeden z nielicznych w dzisiejszych czasach nie lubi grać w gry komputerowe. Wręcz przeciwnie, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Jak wspomniała mama, dla Janka boisko jest jak drugi dom. Po treningu spędza tam czas do późnego wieczora.

Gdy poruszyliśmy temat planów i celów na przyszłość, chłopiec oznajmił: ,,Chcę grać w piłkę, nieważne gdzie i za jakie pieniądze, ważne by grać!"

Jak widać, miłość do sportu, a w zasadzie do piłki nożnej jest ogromna. I pomimo tego, że na pierwszym spotkaniu nie udało nam się poznać marzenia Janka, wiemy już, że z pewnością będzie ono związane z jego ukochaną dyscypliną.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Stefan Machay

email: stefan.machay@mammarzenie.org

tel: +48 792 800 619

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jan - o. Wrocław - Marzyciel jeszcze się zastanawia

Jan wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Marzyciel jeszcze się zastanawia marzyciela Jan.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN