Moim marzeniem jest:

Rower elektryczny

Julia, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-01-29

Czas na przejażdżkę!

 

W piękny zimowy poranek jedziemy z Justyną odwiedzić Julkę. Nasza Marzycielka spodziewa się nas i czeka w salonie razem z trójką swojego rodzeństwa i Mamą. Najmłodsza, 3-letnia siostra Julki wciąga nas do układania puzzli, oglądamy też piękną Statuę Wolności, którą Julka ułożyła z klocków lego. Julka lubi czytać książki i … śpiewać, może kiedyś na scenie? :)

Rozmawiamy z całą rodziną o pięknej okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Okolice te to teren zabaw dzieci, często jeżdżą tutaj rowerami. I tak właśnie poznajemy marzenie Julki - chciałaby mieć rower elektryczny! Mogłaby na nim jeździć, nawet, jeśli nie będzie mieć wystarczająco dużo siły żeby pedałować na równi z resztą rodzeństwa.

Wspaniale, że mogłyśmy poznać taką wspaniałą dziewczynę jak Julka i mamy nadzieję, że szybko uda nam się spełnić jej marzenie!

spełnienie marzenia

2022-07-28

Oddział łódzki spełnił kolejne wielkie marzenie! Nasza Marzycielka Julka uwielbia jeżdzić na rowerze i bardzo chciała mieć rower elektryczny, na którym mogłaby nadążać za swoim rodzeństwem, albo i wyprzedzać swojego brata i dwie siostry.
Udaje nam się dotrzeć do domu Julki w gorące, letnie popołudnie i zupełnie ją zaskoczyć! Razem z Mamą i siostrami, wołamy, żeby wyszła na chwilę przed dom.... i jest ogromna niespodzianka! Julka z radością od razu wsiada na rower i jest idealnie taki, jak sobie wymarzyła.
Razem oglądamy, jakie rower ma funkcje i akcesoria, wszystko działa jak należy i Julka jest gotowa teraz ruszyć na wycieczkę z rodzeństwem. 

Radości było dużo, Julio – dziękujemy Ci, że mogłyśmy Cię poznać i wspaniale było spełnić Twoje marzenie.  Nigdy nie przestawaj marzyć!

W imieniu Julki i naszej Fundacji serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję „Kolacja Marzeń” i tym samym pomogły nam w realizacji tego marzenia!

Dziękujemy również Salonom rowerowym Be-Bike w Łodzi za rabat na rower dla Julki i piękny kask dla jej bezpieczeństwa!