Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

David, 15 lat

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-02-02

Spotkanie z naszym Marzycielem odbyło się 2 lutego 2022 roku, było to wówczas deszczowe, środowe popołudnie. Nasza rozmowa odbyła się w formie online i bardzo żałowaliśmy, że nie mieliśmy okazji poznać chłopca osobiście.
Dawid ma 13 lat i jest bardzo pogodnym nastolatkiem. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się, że ma 2- letnią siostrę oraz interesuje się piłką nożną, grami komputerowymi takimi jak Forza i Minecraft. Dużą przyjemność sprawia mu również jazda na hulajnodze wyczynowej oraz układanie klocków Lego (jego ulubioną serią jest ,,Lego Ninjago” oraz ,,Lego Star Wars”).
Nasz Marzyciel opowiadał nam również o tym, jak bardzo fascynuje go motoryzacja. Dawid wyznał nam, że w przyszłości chciałby zostać mechanikiem samochodowym. Chłopca szczególnie interesują - JDM (Japanese Domestic Market), czyli samochody wyprodukowane przez japońskie firmy zgodnie z obowiązującymi w tym kraju przepisami oraz gry komputerowe polegające na kierowaniu samochodami za pomocą specjalnej kierownicy wraz z hamulcem ręcznym i pedałami podłączanej do komputera (np. Forza, Need for Speed).

Przedstawiliśmy chłopcu kategorie marzeń, popierając je odpowiednimi przykładami. Po chwili zastanowienia David wyznam nam, że jego ogromnym marzeniem jest nowa kierownica, z hamulcem ręcznym i pedałami (marki THRUSTMASTER), które można używać w trakcie gry i poczuć się, jak prawdziwy kierowca wyścigowy!
Dawidzie, dziękujemy, że mogłyśmy Cię poznać i mamy nadzieję, że Twoje marzenie zostanie jak najszybciej spełnione!

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia, skontaktuj się z Kamilem Chludzińskim pod numerem 664 221 141,  kamil.chludzinski@mammarzenie.org  lub dokonaj wpłaty na numer konta 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z tytułem Dawid, zestaw wyścigowy do gier komputerowych, o. Warszawa.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: David - o. Warszawa - Jeszcze się zastanawiam

David wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Jeszcze się zastanawiam marzyciela David.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN