Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

Bartosz, 14 lat

Kategoria: inne

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie

2023-02-18

Nasze spotkanie z Bartoszem odbyło się w rodzinnym gronie. Razem z Marzycielem, jego mama i młodszymi siostrami mieliśmy okazje porozmawiać o zainteresowaniach i marzeniach nas wszystkich. Odbyło się to w miłej atmosferze przy kawie i pysznym cieście.

Bartosz interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną. Sam grał w znanym klubie Górnik Zabrze, ale póki nie może wrócić na boisko, razem z wujkiem wiernie im kibicuje. Chłopiec lubi zwierzęta. Do członków rodziny należą psy i malutki żółw. W przyszłości jest jeszcze miejsce na papugę.

Bartek chciałby zostać piłkarzem. Jedno z jego marzeń związane jest właśnie z piłką nożna, mianowicie zobaczyć na żywo mecz ulubionej drużyny zagranicznej FC Barcelona, najlepiej w starciu z Realem Madryt. Chłopiec chciałby również dostać psa, jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak wymagająca jest upragniona rasa. Podczas naszego pierwszego spotkania Bartek nie był pewny, które marzenie jest dla niego aktualnie najważniejsze. Być może ma jeszcze takie, którymi nie był gotowy się z nami podzielić, dlatego poprosił, abyśmy dali mu czas do namysłu.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Bartosz - o. Katowice - Jeszcze się zastanawiam

Bartosz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Jeszcze się zastanawiam marzyciela Bartosz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN