Moim marzeniem jest:

Pluszowa lalka Genshin Venti wraz z ubraniem (Plush Wonderland)

Amelia, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-15

Amelię poznaliśmy online w pewien marcowy wieczór. Tak naprawdę poznaliśmy wraz z nią również nieodłączną, najlepszą przyjaciółkę Amelii – kotkę Morfinkę. To Morfinka bowiem była w centrum zainteresowania podczas naszego spotkania :) Posiadanie kotka była jednym z największych marzeń Amelii, które, ku jej ogromnej radości, udało się spełnić jakiś czas temu.


Na początku Nasza Marzycielka potrzebowała troszkę czasu, żeby oswoić się z nami i nową sytuacją. Kiedy już nabrała odwagi okazało się, że z jedną z Wolontariuszek łączy ją pasja do książek Harrego Potter! Wszak Amelia nieco odsunęła to zainteresowanie na drugi plan, miło było przez chwilę pogawędzić o przygodach Czarodzieja. Aktualnie, oprócz opieki nad ukochaną kotką, najwięcej czasu poświęca na rozmowy ze znajomymi na Discord. Lubi rozmawiać z ludźmi, a czatowanie w Internecie daje jej taka możliwość w każdej chwili i z każdego miejsca, w którym się znajduje. Amelia pokazała nam również próbkę swoich prac plastycznych – byliśmy pod wrażeniem! Lekcje rysunku, na które uczęszczała sprawiały jej dużo frajdy, choć, jak sama stwierdziła, lubi przedstawiać malowany przez siebie świat na swój własny sposób i wg własnej interpretacji. Jest także niewątpliwie fanką pluszaków. Ma ich całkiem pokaźną kolekcję, z piękną Alpaką na czele :) Kiedy nie maluje, oddaje się grze Genshin Impact, fabularnej grze komputerowej w konwencji fantasy. W grze Amelia może zmieniać postaci, a jedną z nich, którą Amelia najbardziej się interesuje jest Venti.

Po pogawędce z naszą Marzycielką przyszedł czas na … poznanie jej aktualnego marzenia. Dość szybko usłyszeliśmy, że jest to wyjazd do Diseylandu z jedną z koleżanek. Zaraz jednak dodała, że jeżeli się nie uda to chciałaby dostać pluszową lalkę Ventiego i kartę doładowująca grę. Stwierdziliśmy jednak, że damy Amelii jeszcze parę dni do namysłu, aby na spokojnie mogła określić o czym marzy najbardziej na świecie :)

Spotkaliśmy się ponownie tydzień później, tym razem Amelia jednoznacznie utwierdziła nas w przekonaniu, że jej największym marzeniem jest dostanie pluszowej lalki Ventiego z Genshin Impact, wraz z ubrankiem.

Kochani, jeżeli ktokolwiek chciałby pomóc w spełnieniu marzenia naszej przeuroczej fanki pluszaków, prosimy o kontakt z Fundacją lub bezpośrednio z Wolontariuszem.

O Amelii dowiecie się więcej z bloga na FB: https://www.facebook.com/dlaameliidkms

Dziękujemy!

spełnienie marzenia

2022-06-11

Amelię poznaliśmy online, ale marzenie udało się spełnić w domu Marzycielki, co nas niezmiernie ucieszyło. Dziewczynka spodziewała się gości, ale nie wiedziała kto do niej zawita. Kiedy weszliśmy, odpoczywała na hamaku w ogrodzie, a towarzyszyła jej ukochana kotka Morfinka. Na nasz widok szeroko się uśmiechnęła. Poznała wolontariuszkę w zielonej koszulce :) Nie chcieliśmy zwlekać, torba z wyczekiwanym pluszakiem w środku szybko powędrowała do rąk Amelii. Dla niej czas oczekiwania trwał całe wieki. Nie czekając ani chwili rozpakowała Ventiego i odziała go w dołączone do paczki ubranko. Patrzyła na niego z wielką czułością, od razu więc wiedzieliśmy, że to będzie jej ukochana maskotka (i nie pomyliliśmy się, towarzyszy Amelii w każdym momencie, również podczas spacerów!). Oprócz Ventiego nasza Marzycielka otrzymała kurs rysowania postaci z Mangi, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Amelia obiecała uczyć się malować twarze korzystając z nowego podręcznika. Mamy nadzieję, że bez problemu przerobi kurs i nabierze nowych umiejętności. Zwieńczeniem spotkania były smakowicie wyglądające i pięknie przyozdobione pączki. Jej smak jednak jest znany wyłącznie naszej uroczej Marzycielce :)

Bardzo dziękujemy sponsorowi (zespołowi cudownych ludzi) za spełnienie tego „pluszowego” marzenia i wywołanie uśmiechu na twarzy Amelii.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Pluszowa lalka Genshin Venti wraz z ubraniem (Plush Wonderland) marzyciela Amelia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN