Moim marzeniem jest:

Plac zabaw

Fabian, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-03

Nasz Marzyciel, którego miałyśmy zaszczyt poznać z Moniką, to uśmiechnięty i inteligentny 5-latek. Fabianek uwielbia się bawić i oglądać bajki zwłaszcza tę o wesołym króliczku „Bing” i jego przyjaciołach. Chłopczyk ma nawet maskotkę Binga, która towarzyszy mu w zasadzie wszędzie. Podczas snu, zabawy, a także w szpitalu, gdzie, tak jak Fabianek, przyjmuje zastrzyki i leki, a nawet by wesprzeć chłopca przechodzi ciężkie badania i zabiegi. Nasz Marzyciel to także fan puzzli i zabawek Zings Things, których posiada bogatą kolekcję. Chłopczyk na początku odrobinkę się nas wstydził, ale Natan – nasz najmłodszy wolontariusz, szybko przełamał pierwsze lody i zaczął bawić się ze swoim rówieśnikiem. Fabian zdradził nam, że najbardziej na świecie marzy o tym, aby na podwórku za domem stanął jego własny plac zabaw. Powinien on posiadać domek prowadzący do czerwonej zjeżdżalni, huśtawkę i „bocianie gniazdo”.

Fabianku – mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować Twoje marzenie! Wszystkich, którzy razem z nami wierzą w magię marzeń, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Razem spełnijmy marzenie chłopczyka.

spełnienie marzenia

2022-07-18

RELACJA SPONSORA – FIRMY MM CAPITAL HOME ZE SPEŁNIENIA MARZENIA FABIANA

W dniu dzisiejszym spełniliśmy marzenie Fabiana o prywatnym placu zabaw. Oczywiście miał wytyczne, które zostały spełnione „Plac zabaw… Powinien on posiadać domek prowadzący do czerwonej zjeżdżalni, huśtawkę i „bocianie gniazdo””. Radość małego MARZYCIELA była wielka i choć na początku był bardzo nieśmiały, to za chwilę się rozkręcił. Wiedziałyśmy już wszystko o jego ostatnich przygodach, podróżach pociągiem i innych pasjach. Wspólnie bawiliśmy się na placu zabaw, a następnie zjedliśmy pyszny tort i miło rozmawialiśmy śmiejąc się bez końca.

Takie dni jak ten utwierdzają nas w poczuciu odpowiedzialności społecznej i dawaniu takich wielkich dni małym słodkim, bezbronnym dzieciaczkom. Taki maluch to wielki bohater zmagający się każdego dnia z okropną chorobą. Mimo wszystko z uśmiechem na ustach kroczy przez życie w nierównej walce.

To nie pierwsze i mamy nadzieję że nie ostatnie marzenie, które spełniliśmy z Fundacją Mam Marzenie. Fundusze na pokrycie marzenia pochodziły z przeprowadzanych transakcji. Nasi klienci mają swoją cegiełkę w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Fabianku, zaszczytem dla nas było spełnienie Twojego fantastycznego marzenia. Jesteśmy pewni, że plac zabaw dostarczy Ci wiele uśmiechu i radości. Nigdy się nie poddawaj, nigdy nie przestawaj marzyć. Trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki!

Za pomoc w realizacji marzenia Fabianka serdecznie dziękujemy naszym Przyjaciołom:

- MM Capital Home,

- Organizatorom i Uczestnikom Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska,

- Meblogród S.C.,

- KatalogMarzeń.pl.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw marzyciela Fabian.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN