Moim marzeniem jest:

iPhone 14 Pro 256GB kolor czarny

Jakub, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-27

 Spotkanie z naszym Marzycielem odbyło się 27 marca 2022 roku, było to wówczas niesamowicie słoneczne, niedzielne popołudnie. Nasza rozmowa odbyła się online i bardzo żałujemy, że nie mieliśmy okazji poznać chłopca osobiście. Kuba ma 14 lat i jest bardzo wesołym nastolatkiem, interesuje się głównie piłką nożną; jego ulubiony klub to Real Madryt. W wolnym czasie lubi grać w ping-ponga ze swoją młodszą siostrą oraz w gry planszowe takie jak Scrabble, Farma czy Warcaby ze swoją całą rodziną. Chłopiec jest obecnie w 8 klasie i planuje iść do liceum, jego ulubione przedmioty to Wiedza o Społeczeństwie i Geografia; z tego powodu jest bardzo dobry w grę - państwa - miasta i jest w nią nie do pokonania! Nasz marzyciel wyznał nam, że interesuję go również informatyka i technologia oraz, że stara się być na bieżąco z różnymi nowinkami IT. Po rozmowie na temat zainteresowań chłopca, przedstawiliśmy kategorię marzeń, popierając je odpowiednimi przykładami. Bez chwili wątpliwości, Kuba stwierdził, że jego marzeniem jest dostać Iphona 14 pro 256g w kolorze niebieskim. Powiedział nam, że od dawna bardzo chciał ten model telefonu ze względu na świetne parametry (np. bardzo dobry aparat) oraz wiele innych przydatnych funkcji. Chłopiec uważa, że to urządzenie przydałoby mu się nie tylko do celów rozrywkowych (gier), ale również do nauki, lekcji zdalnych oraz do łatwiejszego kontaktu z przyjaciółmi. Kuba posiada laptopa tej samej marki, dlatego też, mógłby bez problemu łączyć oba urządzenia ze sobą, gdyż są one kompatybilne. Kuba, bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać i z olbrzymią nadzieją oczekujemy spełnienia Twojego marzenia

spełnienie marzenia

2023-10-24

Mimo że to już prawie koniec października, a dni są coraz chłodniejsze, my wciąż z niezmierną pasją spełniamy marzenia. To takie wewnętrzne słońce, które rozpala nasze serca do działań. Tym razem to na twarzy 15-letniego Jakuba pojawił się promienny uśmiech.

Nastolatek był zaskoczony, bo nie miał pojęcia o naszym przyjeździe. Gdy się pojawiliśmy, jego rodzice zaprowadzili nas do pokoju Marzyciela, który w tym czasie ucinał sobie wieczorną drzemkę. Szok i niedowierzanie, pomieszane z radością, ekscytacją – właśnie spełniło się największe marzenie, na które od dawna czekał. Rozpakował prezent i jego oczom ukazał się piękny, czarny Iphone 14 Pro w czarnym etui. Kuba był niesamowicie szczęśliwy i rozgadany. Powiedział, że musi napić się wody, bo jest mu tak gorąco z radości. Opowiadał nam jeszcze o swojej pasji, jaką jest fotografia. Dzięki nowemu sprzętowi będzie mógł realizować swoje zainteresowania.

Kuba, dziękujemy Ci za spotkanie, za Twoją radość, przede wszystkim za cierpliwość i zaufanie. Spełniaj się i zawsze z taką mocą wierz w spełnianie marzeń!

Marzenie spełnione dzięki IV AUKCJI MARZEŃ FUNDACJI MAM MARZENIE