Moim marzeniem jest:

Wyjazd do ciepłych krajów

Katarzyna, 16 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-04-07

W czwartkowy wieczór, podczas przemiłego spotkania online poznałyśmy Kasię i jej mamę.

Kasia jest przesympatyczną, inteligentną i pełną planów na przyszłość Marzycielką. Uwielbia biologię i chemię, a w przyszłości chciałaby zostać…..lekarzem! Byłyśmy pod wrażeniem jej rozwagi i chęci rozwoju. Po rozmowie na temat zainteresowań i planów na przyszłość przeszłyśmy do poznania marzenia. To co usłyszałyśmy spowodowało uśmiech na naszych twarzach, ponieważ Kasia chce pojechać do ciepłych krajów i opalać się na słonecznej plaży. Czyż nie cudowne marzenie? Marzycielka opowiadała nam o tym, że chciałaby odpoczywać na piaszczystej plaży i zapomnieć
o codzienności. Pytając ją skąd akurat takie marzenie odpowiedziała:

„Od zawsze lubiłam podróżować, niestety w ostatnich latach pandemia i przede wszystkim choroba uniemożliwiły mi dalsze zwiedzanie świata. Wybrałam wycieczkę do ciepłego miejsca bo myślę, że taka podróż pozostawi niezapomniane wspomnienia. Oprócz tego wakacje w innym kraju będą dla mnie świetną okazją do podszlifowania mojego angielskiego i poznania innej kultury.”

Odpowiedz Kasi pokazuje że odpoczynek chciałaby połączyć z ciekawością poznawania świata, jak i nauką.

Mamy głęboką nadzieję, że marzenie Kasi spełni się w najbliższym czasie, ponieważ u nas samo wspomnienie spotkania z nią (nawet w formie online) wywołuje uśmiech na twarzy.

 

 

Relacja: Monika

 

 

 

spełnienie marzenia

2022-07-21

Katarzyna - skromna, pogodna o wspaniałym serduszku, posiadaczka pięknego uśmiechu. Tak w skrócie można opisać naszą Marzycielkę. Kasi marzeniem byl wyjazd do ciepłych krajów a my z radością to marzenie spełniliśmy. Kasia wyjechała do ciepłych krajów razem ze swoją mamą, dwoma innymi Marzycielkami i ich mamami oraz dwoma Wolontariuszkami. Nazwałyśmy je trzema Muszkieterkami. Nasze Muszkieterki miały wspólną cechę - piękny uśmiech. A skąd o tym wiemy? Ponieważ towarzyszył im przez cały wyjazd na Gran Canaria. Potrójne marzenie mogliśmy spełnić te marzenia dzięki Itaka oraz Lidl Polska Cóż to była za niesamowita przygoda. Grupa ośmiu Pań w dniach 15-22.07. przeżyła niesamowitą przygodę. Widoki były przepiękne, z jednej strony góry/ skały z drugiej zaś ocean. Niesamowita przestrzeń, ale też czas na relaks na piaszczystych plażach.Pogoda była wyśmienita, dlatego cała grupa wyposażona w kapelusze i wodę mogła zwiedzać wyspę. Nasze Muszkieterki miały czas na odpoczynek od codzienności i życiowych zawirowań. Cieszyły się każdą chwilą w malowniczej scenerii. Oprócz czasu spędzonego w pięknym hotelu i zwiedzania plaż grupa miała okazję odwiedzić stolicę wyspy, czyli Las Palmas oraz wybrać się na wycieczkę dookoła wyspy. Wycieczka wywarła na wszystkich niesamowite wrażenie - przepiękne widoki, kręta droga biegnąca u zbocza skał, plantacja kawy i winogrona oraz smak tamtejszych bananów – cudowne przeżycia. Chyba sami rozumiecie dlaczego z twarzy naszych marzycielek nie schodził uśmiech?  Na wyjeździe Marzycielki, ich mamy jak i Wolontariuszki czuły radość, zadowolenie, pozytywną energię, chęć przygody ale i sympatię. Cała grupa mocno się ze sobą zżyła, a pożegnanie przyniosło łzy wzruszenia. Kasiu dziękujemy Ci za tak piękne marzenie i mamy nadzieje, że spełnienie było dla Ciebie niesamowitą przygodą.