Moim marzeniem jest:

PlayStation 5

Anatolii, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-18

Nawet dla doświadczonego wolontariusza czasem przychodzi czas, gdy pierwsze spotkanie może okazać się sporym wyzwaniem, dlaczego? Otóż to pierwsze spotkanie, które w całości w o/ Trójmiasto przeprowadzaliśmy w języku ukraińskim.

W poniedziałkowy świąteczny czas połączyliśmy się z Anatolijem, który od niedawna, razem z mamą przebywają w szpitalu, gdzie kontynuują leczenie na terenie działania naszego oddziału.

Anatolij jest uśmiechniętym nastolatkiem, który ma swoje pasje i marzenia. W wolnym czasie uwielbia grać w gry komputerowe i te na telefonie. Gdy zapytałyśmy o największe marzenie chłopca, nasz Marzyciel rozpromieniał i od razu wskazał, że jest nim PlayStation 5! Podczas spotkania pokrótce omówiłyśmy kategorie marzeń i przykłady marzeń z danych kategorii ale jedynie 2 kategorie były w zainteresowaniu Anatolija- spotkać się- powiedział „z kim ja mógłbym chcieć się spotkać? Jak już to z prezydentem Zelenskim” oraz dostać i wspomniane już PlayStation.

Masz pomysł lub pytania jak pomóc spełnić marzenie Anatolija?

Skontaktuj się z wolontariuszem Martyną Kiszenia: martyna.kiszenia@mammarzenie.org 

Wpłat można dokonywać na nr konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków,

z dopiskiem "darowizna O. Trójmiasto – PlayStation 5 Anatolij"

Навіть до досвідченого волонтера інколи приходить хвилина, коли перша зустріч може виявитися справжнім викликом. Чому? Тому що це перша зустріч, яку ми повністю провели українською мовою.

У понеділок, на свято, ми зателефонували Анатолієві, який разом з мамою від недавна перебуває у лікарні, де продовжує лікування.

Анатолій - усміхнений підліток, який має свої захоплення і мрії. У вільний час любить грати в комп‘ютерні ігри та ігри на телефоні. Як тільки ми запитали нашого Мрійника, яка є його найбільша мрія - одразу сказав, що це PlayStation 5! Під час зустрічі ми коротко розповіли про категорії мрій і різні їхні приклади, але лише дві категорії зацікавили Анатолія. «Зустрітися… - сказав Анатолій. З ким я би хотів зустрітися? Якщо вже з кимось зустрічатися, то з президентом Зеленським» і друга мрія, яка зацікавила Мрійника, це згаданий вже PlayStation.

Маєш ідею або питання, як допомогти здійснити мрію Анатолія?

Напиши волонтеру Мартині Кішені: martyna.kiszenia@mammarzenie.org

Оплати можна надсилати на номер рахунку:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Фундація «Мам Маженє» [Я маю мрію],

вул. Шьв. Кшижа, 7, 31-028, Краків,

з приміткою «darowizna O. Trójmiasto - PlayStation 5 Anatolij”.

spełnienie marzenia

2022-05-08

Nikt z nas nie spodziewał się, że tak szybko od poznania marzenia, spotkamy się ponownie, w dodatku na żywo i w szczególnie wyjątkowym celu.

Wyczekiwanie na kuriera, uroczyste pakowanie i byliśmy gotowi by wyruszyć do szpitala, w którym przebywa Anatolii. Gdy tylko się spotkaliśmy, nasz Marzyciel, od razu domyślił się w jakim celu do niego przybyliśmy i zgadł w których kolorowych opakowaniach co się znajduje. Szybko rozpakował pakunki i Jego oczom ukazało się wymarzone PlayStation 5 wraz z grą i dodatkowym padem! Radość chłopca była przeogromna. Z uwagi na obostrzenia nie mogliśmy osobiście dopilnować podłączenia i uruchomienia sprzętu więc chłopiec z mamą zanieśli konsolę do swojego pokoju na oddziale i wrócili do nas by wspólnie wybrać się na spacer do pobliskiego parku. Anatolii podczas spaceru wyliczał słówka i frazy jakie nauczył się po polsku i angielsku. 

Anatolii- to był ogromny zaszczyt poznać Ciebie i Twoją mamę i widzieć Twoją radość na widok wymarzonego PlayStation. Nigdy nie przestawaj marzyć!  

Анатолі – для нас була велика честь зустріти тебе і твою маму і побачити тебе щасливим, коли твоя мрія o PlayStation здійснилася. В мріях спочиває велика сила!

Z całego serca dziękujemy firmie Recman za spełnienie marzenia Anatolija. Dziękujemy, że jesteście z Nami!