Moim marzeniem jest:

Otrzymać klocki Lego City Plac Miejski od Ekipy programu TVN Lego Masters

Piotr, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2022-03-31

Piotrek to inteligentny młody człowiek. Rozmowa z nim dostarczyła nam mnóstwa uśmiechu. Nasz Marzyciel to bardzo skromny chłopak, który, gdy zapytaliśmy go o jego największe marzenie, odparł, że on już wszystko, co rzeczowe, ma. Uwielbia matematykę, a nudzi go historia, chociaż przyznał, że gdyby w szkole nauczali tylko tej „ciekawej historii II wojny światowej” byłby skłonny ją polubić. W przyszłości zamierza zostać kucharzem, nauczycielem albo lekarzem onkologiem. Piotrek uwielbia gotować, najbardziej jajecznice z ketchupem, a jego ulubionym daniem jest kebab. Durum z mięsem mieszanym i ostrym sosem. Chłopak uwielbia także Harrego Potera, klocki Lego i zagadki logiczne. Czy już wspominaliśmy o tym, że jest on niepowtarzalny i niezwykły?! Piotrek chwilę zastanawiał się nad swoim największym marzeniem. Myślał o pływaniu w klatce z rekinami (od dziecka interesuje się rekinami i z pewnością wie na ich temat wszystko), o udziale w programie „Milionerzy” w odcinku charytatywnym, a także o wyjeździe do Energylandii. Zdradził nam również, że chętnie spotkałby się ze Zbigniewem Wodeckim, gdyby ten żył i zapytałby go, jak to się stało, że zdobył on tak wielką popularność. Przyznał także, że bardzo chciałby wypożyczyć samochód i udać się nim do Ukrainy, aby pomóc mieszkańców dotkniętych wojną. Czy już wspominaliśmy o tym, jak bardzo Piotrek jest niepowtarzalny i niezwykły?! Po głębszym namyśle chłopak stwierdził, że będziemy musieli porozmawiać z nim jeszcze raz, bo tak na szybko ciężko mu wybrać to, o czym marzy najbardziej.

Piotrek – o niczym innym nie marzymy, jak o ponownej rozmowie z Tobą! Trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki! Codziennie myślimy o Tobie i o tym, abyś się nie poddawał. Świetnie było Ciebie poznać! Do zobaczenia!

spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-08

Długo czekaliśmy na poznanie marzenia Piotrka. Od poznania Piotrka minęły już ponad dwa miesiące, a chłopiec ciągle rozmyślał o swoim marzeniu, bo jak powiedział nam na pierwszym spotkaniu - ja przecież wszystko już mam! - i potrzebował czasu, aby opowiedzieć nam o swoim marzeniu. Na szczęście jest coś, o czym Piotrek jednak marzy… i nasza cierpliwość została w końcu nagrodzona. Online poznałyśmy marzenie Piotrka. Zanim Wy je poznacie, to musimy Wam przypomnieć, jakim Piotrek jest niezwykłym, młodym człowiekiem: cudownym, prawdomównym, szczerym do bólu, o wielkim sercu, wygadanym, inteligentnym, zabawnym, pomysłowym. Piotrek przypomniał nam o swojej wielkiej pasji, jaką jest układanie klocków lego. Jak to ujęła mama chłopca - "całe mieszkanie jest w klockach". Z tą pasją wiąże się marzenie Piotrusia: nasz Marzyciel marzy o tym, aby otrzymać klocki Lego City Plac Miejski od Ekipy programu TVN Lego Masters! Czyż to nie jest fantastyczne marzenie? A jak dzień spełnienia marzenia wyobraża sobie Piotruś? Chłopiec pragnie pojechać do Warszawy (nigdy nie był w stolicy) i poznać od kulis produkcję programu LEGO Masters wraz z prowadzącym program panem Marcinem Prokopem (którego uwielbia, ponieważ "jest on super"), a na samym końcu otrzymać klocki Lego City Plac Miejski... Wiedziałyśmy, że marzenie Piotrka będzie wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest nasz Marzyciel! Jak marzyć to do gwiazd i rzeczywiście marzenie chłopca sięga gwiazd (i to dosłownie!).

Piotrze, warto było czekać, żeby poznać Twoje marzenie. Mocno trzymamy kciuki za spełnienie! 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Piotr - o. Trójmiasto - Otrzymać klocki Lego City Plac Miejski od Ekipy programu TVN Lego Masters

Piotr wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.