Moim marzeniem jest:

Zestaw gracza

Piotr, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-03-31

Piotrek to inteligentny młody człowiek. Rozmowa z nim dostarczyła nam mnóstwa uśmiechu. Nasz Marzyciel to bardzo skromny chłopak, który, gdy zapytaliśmy go o jego największe marzenie, odparł, że on już wszystko, co rzeczowe, ma. Uwielbia matematykę, a nudzi go historia, chociaż przyznał, że gdyby w szkole nauczali tylko tej „ciekawej historii II wojny światowej” byłby skłonny ją polubić. W przyszłości zamierza zostać kucharzem, nauczycielem albo lekarzem onkologiem. Piotrek uwielbia gotować, najbardziej jajecznice z ketchupem, a jego ulubionym daniem jest kebab. Durum z mięsem mieszanym i ostrym sosem. Chłopak uwielbia także Harrego Potera, klocki Lego i zagadki logiczne. Czy już wspominaliśmy o tym, że jest on niepowtarzalny i niezwykły?! Piotrek chwilę zastanawiał się nad swoim największym marzeniem. Myślał o pływaniu w klatce z rekinami (od dziecka interesuje się rekinami i z pewnością wie na ich temat wszystko), o udziale w programie „Milionerzy” w odcinku charytatywnym, a także o wyjeździe do Energylandii. Zdradził nam również, że chętnie spotkałby się ze Zbigniewem Wodeckim, gdyby ten żył i zapytałby go, jak to się stało, że zdobył on tak wielką popularność. Przyznał także, że bardzo chciałby wypożyczyć samochód i udać się nim do Ukrainy, aby pomóc mieszkańców dotkniętych wojną. Czy już wspominaliśmy o tym, jak bardzo Piotrek jest niepowtarzalny i niezwykły?! Po głębszym namyśle chłopak stwierdził, że będziemy musieli porozmawiać z nim jeszcze raz, bo tak na szybko ciężko mu wybrać to, o czym marzy najbardziej.

Piotrek – o niczym innym nie marzymy, jak o ponownej rozmowie z Tobą! Trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki! Codziennie myślimy o Tobie i o tym, abyś się nie poddawał. Świetnie było Ciebie poznać! Do zobaczenia!

spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-08

Długo czekaliśmy na poznanie marzenia Piotrka. Od poznania Piotrka minęły już ponad dwa miesiące, a chłopiec ciągle rozmyślał o swoim marzeniu, bo jak powiedział nam na pierwszym spotkaniu - ja przecież wszystko już mam! - i potrzebował czasu, aby opowiedzieć nam o swoim marzeniu. Na szczęście jest coś, o czym Piotrek jednak marzy… i nasza cierpliwość została w końcu nagrodzona. Online poznałyśmy marzenie Piotrka. Zanim Wy je poznacie, to musimy Wam przypomnieć, jakim Piotrek jest niezwykłym, młodym człowiekiem: cudownym, prawdomównym, szczerym do bólu, o wielkim sercu, wygadanym, inteligentnym, zabawnym, pomysłowym. Piotrek przypomniał nam o swojej wielkiej pasji, jaką jest układanie klocków lego. Jak to ujęła mama chłopca - "całe mieszkanie jest w klockach". Z tą pasją wiąże się marzenie Piotrusia: nasz Marzyciel marzy o tym, aby otrzymać klocki Lego City Plac Miejski od Ekipy programu TVN Lego Masters! Czyż to nie jest fantastyczne marzenie? A jak dzień spełnienia marzenia wyobraża sobie Piotruś? Chłopiec pragnie pojechać do Warszawy (nigdy nie był w stolicy) i poznać od kulis produkcję programu LEGO Masters wraz z prowadzącym program panem Marcinem Prokopem (którego uwielbia, ponieważ "jest on super"), a na samym końcu otrzymać klocki Lego City Plac Miejski... Wiedziałyśmy, że marzenie Piotrka będzie wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest nasz Marzyciel! Jak marzyć to do gwiazd i rzeczywiście marzenie chłopca sięga gwiazd (i to dosłownie!).

Piotrze, warto było czekać, żeby poznać Twoje marzenie. Mocno trzymamy kciuki za spełnienie! 

spotkanie - zmiana marzenia

2023-04-14

Niestety marzenie Piotrka o otrzymaniu klocków Lego City Plac Miejski od Ekipy programu TVN Lego Masters, z różnych przyczyn, było niemożliwe do zrealizowania. Wiedząc jednak, że głowa chłopca pełna jest marzeń i pomysłów, poprosiłyśmy go, by pomyślał nad kolejnym marzeniem. Po kilku tygodniach otrzymałyśmy od mamy Piotrka informację, że chłopiec ma nowe, największe na świecie marzenie i jest gotów, by nam je przedstawić. Połączyliśmy się zatem online, by dowiedzieć się nie tylko, na jaki pomysł nasz Marzyciel wpadł tym razem, ale także by porozmawiać o tym, co słychać u chłopca. Piotrek skupia się w tej chwili na intensywnej rehabilitacji. Po zajęciach uwielbia zanurzyć się w wirtualny świat, który dostarcza mu ogrom radości i uśmiechu. Jak na prawdziwego pasjonata gier komputerowych przystało, Piotrek najbardziej na świecie chciałby otrzymać zestaw gracza, w skład którego wchodzi:

- klawiatura STEELSERIES Apex Pro Mini Wireless (bezprzewodowa) https://pl.steelseries.com/gaming-keyboards/apex-pro-mini-wireless

- słuchawki Arctis 7+ Destiny 2: Lightfall Edition https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7-plus-destiny-2-lightfall-edition

- podkładka pod mysz QcK Prism XL Destiny 2: Lightfall Edition
https://pl.steelseries.com/gaming-mousepads/qck-prism-xl-destiny-2-lightfall-edition

- mysz https://steelseries.com/gaming-mice/aerox-5-wireless-destiny-2-lightfall-edition

- Tkaninowa podkładka pod mysz dla graczy mini QcK
https://pl.steelseries.com/gaming-mousepads/qck-series

- fotel gamingowy Diablo X-Horn 2.0 Normal Size Legion w wojskowych barwach.

Wiedząc o wielkiej pasji Piotrka do gier komputerowych, planszowych, a także do klocków Lego, marzenie to w ogóle nas nie zdziwiło. Jesteśmy pewne, że otrzymanie wymienionego przez chłopca zestawu to jego prawdziwe marzenie, które dostarczy mu wielu beztroskich chwil.

Wszystkich, którzy razem z nami pragnąc spełnić marzenie Piotrka, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

spełnienie marzenia

2023-07-04

Piotrek odkrył tajemnicę skrywaną przez dorosłych i od rana wypatrywał nas w oknie. Dowiedział się, że odwiedzimy go i spełnimy jego wspaniałe marzenie. Nie dziwimy się mu, że nie mógł doczekać się naszej wizyty – my także ogromnie czekałyśmy na ten moment. Kiedy weszłyśmy z prezentami do mieszkania Piotrka, z wielką pomocą Bohatera Domu, który dał radę wnieść pudło z fotelem gamingowym, za co ogromnie dziękujemy, chłopiec zawstydził się. Po chwili jednak nie ukrywał swojej radości i jako pierwsze otworzył prezenty z wymarzoną klawiaturą, słuchawkami, podkładkami i myszką. Wszystkie gadżety bardzo mu się podobały, a ich otrzymanie wywołało na jego twarzy ogromny uśmiech. Jednak to nie koniec emocji! Wspólnymi siłami otworzyliśmy wielkie pudło, w którym mieściły się części fotela gamingowego. Bohater Domu bez problemu złożył fotel i tym samym ponownie uratował nas z opresji – żadna z nas nie potrafi składać foteli. Efekt końcowy przerósł nasze i Piotrka oczekiwania – prezent ogromnie mu się podobał. Oczywiście od razu został wypróbowany. Ze wzruszeniem w głosie Ania odczytała dyplom spełnionego marzenia. To piękny moment, gdyż spełnia się marzenie, które łączy ze sobą wielu ludzi. Czekała nas jeszcze sesja zdjęciowa sprzętu – Piotrek pochwalił się kolegom oraz podłączenie wszystkiego, aby sprawdzić czy działa poprawnie. Nasz Marzyciel był zachwycony!

Piotrku, uwielbiamy Cię i mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Jesteś naszym Bohaterem! Wspaniale móc było Cię poznać i pomóc Ci spełnić Twoje marzenie. Tak jak powiedziała Ania, nigdy nie przestawaj marzyć. Marzenia naprawdę się spełniają.

Serdecznie, z całego serca, dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni za udział w „Zamień kwiaty na marzenia” z okazji zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy nie tylko za pomoc w realizacji marzenia Piotrka, ale także za zaufanie, którym nas Państwo darzycie oraz wszystkie dobre słowa skierowane w naszą stronę. Życzymy Państwu, aby dobro, które podarowaliście naszemu Marzycielowi wróciło do Was ze zdwojoną siłą.