Moim marzeniem jest:

Zestaw lego

Janek, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-12-19

Okres przed świętami bożego narodzenia jest magiczny. Wokół panuje już podekscytowanie, dzieci z niecierpliwością czekają na prezenty od świętego Mikołaja. A co jest najlepsze w tym czasie? Oczywiście poznawanie marzeń. 

Z Jasiem i jego rodziną spotkaliśmy się poprzez online ze względów bezpieczeństwa aczkolwiek czuliśmy się jakbyśmy spotkali na żywo. Jaś to uroczy, kilkuletni chłopiec. Z wielkim zaangażowaniem pokazywał nam wykonane przez siebie oraz rodzinę ozdoby świąteczne. Największą dumą jednak są…pierniczki! Zdradził nam że większość już zjedli z siostrą gdyż były tak smaczne! A wzory były najróżniejsze. A co Jaś lubi najbardziej? Oczywiście lego! Ma mnóstwo zestawów lecz kilku mu brakuje. I właśnie o to nas poprosił. Chciałby dostać zestawy klocków Lego! 

Jasiu, oczywiście, z wielką radością spełnimy to marzenie!

 

 

spełnienie marzenia

2022-05-06

Miesiąc maj zawsze wita nas niezwykłą zielenią wokół oraz ciepłymi promykami słońca na twarzach. A jaki jest ulubiony kolor wolontariuszy? Oczywiście zielony! Korzystając właśnie z tej okazji spełniliśmy marzenie małego wojownika – Janka o zestawie lego.

Z Jasiem i jego rodziną spotkaliśmy się w formie online, dbając o zdrowie Marzyciela. Piękny uśmiech nie znikał z twarzy chłopca od momentu w którym nas zobaczył. Opowiadał co się ostatnio działo u niego. Wtem usłyszał dzwonek do drzwi. Zachęcony przez mamę pobiegł od razu do  aby sprawdzić kto to może być. Uchylił drzwi ale nikogo nie zobaczył. Zdziwiony popatrzył na mamę, która poprosiła aby wyjrzał dalej w głąb korytarza. Tam leżały owinięte w zielony papier paczki. Jaś z pomocą siostry wniósł je do domu i zaczął rozpakowywać. Dalej już słyszeliśmy okrzyki radości i widzieliśmy rozrywany papier by jak najszybciej móc rozpakować wszystko! Chwilę później mama skierowała kamerę na pokój. Jaś siedział wśród opakowań i płakał ze szczęścia. Gdy już chwilę się uspokoił zaczął nam dziękować za piękny prezent i spełnienie jego marzenia. Nie chcieliśmy już dłużej zajmować jego czasu i pozwoliliśmy aby jak najszybciej zaczął układać wymarzone zestawy.

Jasiu, dziękujemy Ci że mogliśmy Ciebie poznać i spełnić Twoje marzenie. Mamy nadzieję na jak najszybsze spotkanie z Tobą na żywo.
Bardzo dziękujemy DKMS – Pani Ewie i Panu Markowi, zarówno za spełnienie marzenia Jasia jak i towarzyszeniu nam w tym pięknym dniu. Państwo są dla nas prawdziwym wsparciem w realizacji marzeń.