Moim marzeniem jest:

Lalka przypominająca żywego bobasa

Lena, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2022-03-29

We wtorkowe popołudnie tj. 29 marca 2022 spotkaliśmy się z naszą Marzycielką - Lenką i jej mamą. Rozmowa odbyła się w formie online, więc niestety nie mogliśmy poznać dziewczynki osobiście.

Lenka ma 8 lat i jest niesamowicie pogodnym dzieckiem. Jej pasją jest rysowanie i malowanie, najbardziej lubi rysować oczy (szczególnie ludzi) i naprawdę bardzo dobrze jej to wychodzi; mieliśmy przyjemność zobaczyć jedno z jej dzieł. Ze względu na swoje zainteresowania, Lenka uczęszcza do klasy plastycznej, gdzie doskonali swoje umiejętności artystyczne. W wolnym czasie nasza Marzycielka lubi również oglądać filmiki nagrywane przez ,,Ekipę Friza" na platformie Youtube oraz bawić się ze swoją młodszą siostrą. Po krótkiej rozmowie wstępnej, przedstawiliśmy Lence kategorię marzeń, dziewczynka po dłuższej chwili zastanowienia stwierdziła, że chciałaby dostać lalkę przypominającą prawdziwe dziecko. Pojawiło się natomiast małe zawahanie w jej głosie... Później Lenka wyznała nam, że wolałaby jednak spotkać Ekipę i poznać jej współzałożycieli. Jendkaże nie jest ona jeszcze do końca przekonana co sprawiłoby jej największą radość i co zapamiętałaby do końca życia. Dziewczynka zastanawia się jeszcze nad tym jedynym, najskrytszym marzeniem, które wywoła najszczerszy uśmiech na jej twarzy i uświadomi, że warto marzyć, bo marzenia naprawdę się spełniają!
Czekamy jeszcze na potwierdzenie marzenia przez dziewczynkę. Mamy szczerą nadzieję, że Lenka odnajdzie to prawdziwe marzenie i z niecierpliwością czekamy na ostateczną decyzję naszej Marzycielki.

spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-20

20 lipca przed południem, połączyliśmy się z naszą Marzycielką - Lenką i jej mamą. Rozmowa odbyła się poprzez platformę google meet, a wszystko po to, aby w końcu  poznać największe marzenie Leny. 

Był piękny słoneczny dzień a Lena przywitała nas z szerokim uśmiechem, będąc na dworze.

Podczas poprzedniego spotkania dziewczynka nie była w pełni przekonana co sprawiłoby jej prawdziwą radość i co zapamiętałaby do końca życia. Teraz, niecałe 4 miesiące później, już wszystko wiemy! Spotkanie Ekipy Friza lub lalka, to z pewnością coś z czego dziewczynka by się ucieszyła, jednak nie byłoby to jej największe marzenie. Lena wyjawiła nam, że jej spełnieniem marzeń będzie spotkanie z Sanah! Już przy poprzednim spotkaniu myślała o tym, jednak nie była jeszcze co do tego pewna. Po upływie czasu zdecydowała; widząc ją i jej podekscytowanie gdy mówiła o swoim marzeniu, wiemy że to marzenie płynie z głębi jej serca i będzie to chwila, którą zapamięta na zawsze.

Dziewczynka wyznała nam, że bardzo lubi artystkę - Sanah i z dużym zainteresowaniem obserwuje rozwój jej kariery od bardzo długiego czasu. Często słucha jej piosenek, każdą z nich uwielbia tak samo, dlatego nie mogła wskazać nam tej ulubionej; większość z nich zna na pamięć i codziennie je śpiewa. Lenka swoim entuzjazmem pokazała nam, że spotkanie z Sanah wywoła na jej twarzy najszczerszy uśmiech i uświadomi, że warto marzyć, bo marzenia naprawdę się spełniają!

Lenka, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie jak najszybciej! 

 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2022-12-10

W sobotę 10 grudnia połączyłyśmy z Lenką i jej mamą online aby poznać zmienione marzenie Lenki. Sanah ze względu na ogrom pracy nie mogła podać nam konkretnego terminu spotkania. Jednak w między czasie nasza marzycielka zmieniła marzenie.

Podczas rozmowy online usłyszeliśmy, że jednak dziewczynka ciągle bardzo chce lalkę, która przypomina żywego bobasa! Napisała nawet o niej w liście do Świętego Mikołaja…

Wypytując o szczegóły, Lenka powiedziała, że bobas ma mieć różowe ubranko, oczywiście musi być w wielkości żywego dziecka. Dodatkowo musi mieć smoczek, butelkę, ubrania na zimę, łóżeczko z pościelą i wózek. Lena mówiąc nam to wszystko szeroko się uśmiechała i już nie może się doczekać aż spełni się jej piękne marzenie!

My ze swojej strony będziemy działać, aby spełnić marzenie Lenki jak najszybciej! Już nie możemy się doczekać aż zobaczymy się na żywo na spełnieniu marzenia!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Bednarek

email: nat.bed2002@wp.pl

tel: +48889015336

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Lena - o. Warszawa - Lalka przypominająca żywego bobasa

Lena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.