Moim marzeniem jest:

Laptop Gamingowy

Szymon, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-17

W czwartkowe popołudnie przyszliśmy z wizytą do naszego marzyciela Szymona, który ucieszył się na nasz widok. Gdy usiedliśmy, Szymon opowiedział nam o sobie, o szkole, o tym jak lubi się uczyć, o swoich ulubionych przedmiotach.

Gdy rozmawialiśmy o marzeniach, Szymon szczególną uwagę skupił na jednym. A był nim odpowiedni komputer, koniecznie z kamerką internetową, który pozwoli mu grać oraz uczyć się online, a także rozmawiać z przyjaciółmi. Po długim zastanowieniu uznał, że jego największym marzeniem jest laptop gamingowy z parametrami pozwalającymi na realizację swoich celów.

spełnienie marzenia

2022-04-15

W piątkowe popołudnie zorganizowaliśmy Szymonowi poszukiwanie skarbów w ogrodzie, co chłopak uwielbia ;) Pogoda na szczęście nam sprzyjała :)

Po znalezieniu przez Szymona paczki z jego marzeniem, zostaliśmy zaproszeni do domu marzyciela aby świętować jego spełnienie marzenia.

Chłopak bardzo się ucieszył z laptopa, wręcz zaniemówił. Cały czas do niego docierało co się właśnie wydarzyło. Szymon, gdy tylko komputer się uruchomił, od razu zainstalował swoją ulubioną grę Minecraft. Następnie zjedliśmy wspólnie ulubioną pizzę Szymona i jego brata, wesoło porozmawialiśmy a na koniec przekazaliśmy mu wspaniały prezent w postaci dyplomu w podziękowaniu za możliwość spełnienia tak wspaniałego marzenia.

Marzyciel, nadal dochodząc do siebie bardzo podziękował nam za spełnienie jego marzenia oraz prezent wielkanocny.