Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy wraz z dodatkami do gry ,,The Sims” - ,,Zwierzaki” i ,,Cztery pory roku”.

Jagoda, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-03-29

W poniedziałkowy wieczór spotkałyśmy się z Jagodą, aby poznać jej największe marzenie. Przed kamerą, bo nasze spotkanie odbyło się online ukazała się Marzycielka, której towarzyszyła mama.

Po przedstawieniu Jagodzie kategorii marzeń w naszej Fundacji stwierdziła ona, że potrzebuje więcej czasu na zastanowienie się, gdyż pragnie aby spełnione przez nas marzenie było prawdziwe i zgodne z tym, co podpowiada jej serce. 

Wiosna nadeszła, a wraz z nią nadzieja. Mamy nadzieję, że niebawem poznamy marzenie Jagody i będziemy mogli je spełnić!

spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-24

W słoneczne, niedzielne popołudnie spotkałyśmy się z naszą Marzycielką Jagodą po raz drugi. Tym razem Jagoda była w pełni gotowa, aby zdradzić nam jakie jest jej największe marzenie. Spotkanie odbyło się online, a Marzycielka akurat we wspaniałym humorze wracała z rodzinnej wycieczki. Kiedy nam opowiadała o wycieczce i marzeniu, ani na chwilę uśmiech nie schodził z jej twarzy. Jak się okazało Jagoda marzy o laptopie wraz z grą ,,The Sims”, konkretnie o dodatkach do tej gry: ,,Zwierzaki” oraz ,,Cztery pory roku”. Od bardzo dawna chciałaby spędzić́ swoje wolne chwile właśnie w świecie Simsów, które są jej ulubioną grą. Dodatek ,,Zwierzaki” nie jest przypadkowy – Jagoda je uwielbia! Ma nawet w domu czworonożnego przyjaciela – pieska, który z wielką chęcią zapozował z nią do zdjęcia i którym regularnie się opiekuje.

Mamy nadzieję, że już wkrótce Jagoda będzie mogła opiekować się także innymi zwierzątkami w wirtualnym świecie ,,The Sims”, na swoim nowym wymarzonym laptopie.

spełnienie marzenia

2022-08-30

Realizacja marzenia Jagody miała miejsce po niespełna pół roku od naszego pierwszego spotkania. W jedno z ostatnich ciepłych sierpniowych popołudni spotkałyśmy się w parku na pikniku, by wraz z najbliższymi Jagody celebrować wręczenie wymarzonego prezentu. Ten dzień był o tyle wyjątkowy, że zechciał nam towarzyszyć jeden ze sponsorów marzenia Jagody, który przyjechał na spotkanie specjalnie z Niemiec, gdyż bardzo chciał poznać naszą Marzycielkę.

Jagoda to kochająca sport i zwierzęta nastolatka, która zamarzyła o nowym laptopie. Laptop ten ma posłużyć do nauki, ale także do przyjemności, gdyż Jagoda uwielbia grać w Simsy i tu nikogo pewnie nie zdziwi, że jako dodatek wybrała grę Sims- zwierzęta. Całe szczęście, że udało nam się spotkać na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego, bo pewnie niejedna noc po realizacji marzenia była spędzona przed ekranem komputera. Na zakończenie spotkania, nasz Sponsor obiecał, że jako ojciec dorosłych już dzieci, które w przeszłości podobnie jak Jagoda uwielbiały Simsy i zebrały sporą ich kolekcję, wyśle Jagodzie kolejne dodatki, dzięki którym kolekcja naszej Marzycielki z pewnością się powiększy.