Moim marzeniem jest:

Zaaranżowana przestrzeń w ogrodzie, która będzie stanowiła miejsce do spotkań ze znajomymi oraz wypoczynku po jeździe na rolkach

Zuzanna, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-25

W piątkowy wieczór spotkałyśmy się z Marzycielką Zuzią, aby poznać jej największe marzenie. Przed kamerą, bo nasze spotkanie odbyło się online ukazała się uśmiechnięta dziewczyna. Od razu wiedziałyśmy, że Zuzia szykuje dla nas coś wyjątkowego.

Zuzia jest wspaniałą nastolatką, bardzo otwartą i pełną pasji. Z chęcią opowiadała nam o sobie i swoich zainteresowaniach. W przyszłości chciałaby zostać kosmetyczką. Aktualnie uczy się wykonywać manicure hybrydowy i sprawia jej to wiele radości. W wolnych chwilach lubi malować obrazy oraz jeździć na rolkach, a także spotykać się ze znajomymi. Ulubiony przedmiot Zuzi to wychowanie fizycznie. Najbardziej lubi grać w piłkę ręczną. 

Po pasjonującej rozmowie o zainteresowaniach naszej Marzycielki i przedstawieniu jej kategorii marzeń w naszej Fundacji nadszedł moment poznania marzenia. Zuzia bez zastanowienia powiedziała, że jej największym marzeniem jest mieć przestrzeń w ogrodzie, w której mogłaby odpocząć po jeździe na rolkach oraz do której mogłaby zaprosić swoją liczną gromadkę znajomych. Przestrzeń ta miałaby się znajdować obok domu. Zuzia chciałaby w niej mieć hamak, zestaw mebli ratanowych (kanapę lub stół z krzesłami), a wszystko ustawione na utwardzonym, zadaszonym altaną terenie. 

Wiosna nadeszła, a wraz z nią nadzieja. Mamy nadzieję, że niebawem spełnimy marzenie Zuzi i razem usiądziemy w tej pięknej przestrzeni ciesząc się świeżym powietrzem i promykami słońca. Dziękujemy Tobie Zuziu za takie cudowne marzenie!