Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Miasteczka Harrego Pottera w Londynie

Mariia, 10 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Łódź

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-26

Alohomora!

 

Ahhh co za dzień! Pięknie świeci słońce, można by powiedzieć, że chce pokazać się z jak najlepszej strony… jak tu się nie cieszyć! Ale to nie wszystko, dzisiaj spotykamy się naszą nową marzycielką – Mariią. Towarzyszy nam wielka ekscytacja, ponieważ spotykamy się po raz pierwszy. Wiecie jak to jest, poznanie nowej osoby to zawsze troszkę stresu, ale i też super doświadczenie! Łączymy się online i na ekranie ukazuje nam się mama z naszą marzycielką. Od razu dowiadujemy się, że Mariia uwielbia słuchać muzyki i jeśli tylko ma możliwość to od razu ją włącza i tańczy. Dodatkowo jej ulubionym zespołem jest Imagine Dragons! Nie wiem jak wy, ale wraz z Ewą również mamy kilka piosenek, które uwielbiamy słuchać, między innymi Radioactive i Enemy!

Mariia jest również niezwykle fotogeniczna! Zobaczcie tylko na te zdjęcia, z pieskiem rasy bichon frise. Prezentując kategorie marzeń pod jednym z nich Mariia z wielką radością powiedziała, że chciałaby dostać pieska, z którym miała sesję fotograficzną, natomiast ze względu na brak pozwolenia na posiadanie psiaka w mieszkaniu, Mariia postanowiła zmienić marzenie. Wierzcie mi jest równie piękne to … Wyjazd do miasteczka Harrego Pottera w Londynie! Zwiedzenie miejsc związanych z Harrym i jego tajemnicami to największe marzenie, o którym poinformowała nas nasza Marzycielka. 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Magdalena Mamełka

email: lodz@mammarzenie.org

tel: +48 534-221-066

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mariia - o. Łódź - Wyjazd do Miasteczka Harrego Pottera w Londynie

Mariia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Miasteczka Harrego Pottera w Londynie marzyciela Mariia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN