Moim marzeniem jest:

Laptop z dotykowym ekranem

Aleksander, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-12

Szach-mat

 

Nareszcie mamy piękną, wiosenną pogodę i po południu ruszamy na spotkanie z Olkiem. Nie jest łatwo trafić, więc chwilę kręcimy się po okolicy, ale za to Mama Olka na powitanie mówi, że trafienie do nich za pierwszym razem bez wskazówek jeszcze nikomu się nie udało.
Wreszcie witamy się z Olkiem, od razu widzimy szeroki uśmiech na jego twarzy. Rozmawiamy o szkole i zainteresowaniach. Nasz Marzyciel najbardziej ożywia się na myśl o sporcie – lubi oglądać rywalizację sportową w różnych dyscyplinach, nawet w takich jak snooker! Ale chyba najbardziej ze wszystkiego Olek lubi grać w szachy, w domu pokonuje już z łatwością rodziców i brata, więc gra też w internecie, albo... sam ze sobą. W tym wypadku ma zawsze godnego przeciwnika, jak sam żartuje.
Wiele zajęć Olka, zarówno szkolnych jak i hobby odbywa się przez komputer dlatego Olek marzy o nowym laptopie, z dotykowym ekranem. Przez taki laptop mogłby lepiej komunikować się ze światem i uczyć zdalnie w szkole (ponieważ na razie cały czas musi w ten sposób uczestniczyć w lekcjach).
Świetnie rozmawia nam się z Olkiem – jest błyskotliwym nastolatkiem i ma świetne poczucie humoru, więc wizyta u niego to czysta przyjemność.
Żegnamy się z Olkiem i jego przemiłą Mamą i mamy nadzieję, że szybko uda nam się spełnić marzenie Olka!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marta Jackowska

email: lodz@mammarzenie.org

tel: +48 509-659-453

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksander - o. Łódź - Laptop z dotykowym ekranem

Aleksander wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.