Moim marzeniem jest:

XBOX ONE X z dwoma padami

Adam, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-27

27 kwietnia wraz z Barbarą i Sylwią miałyśmy okazję poznać przesympatycznego 6 letniego Adasia. Z niecierpliwością czekałyśmy na to spotkanie, które kilka razy było przekładane, bo chłopiec przebywał za granicą na leczeniu. Bardzo się cieszył ze jest już w domu z rodziną, a my razem z nim. Ze względu na obniżoną odporność chłopca i sytuację pandemiczną spotkaliśmy się on-line na wideokonferencji, co na szczęście nie przeszkodziło nam lepiej się poznać. Adaś z wielkim entuzjazmem opowiadał, że od września idzie do szkoły i nie może się doczekać jak pozna swoje nowe koleżanki i kolegów. Adaś uwielbia budować Lego, ale wyraźnie zaznaczył że nie bawi się już klockami Duplo, tylko takimi dla starszych dzieci. Na dodatek nie ogranicza się do budowania zgodnie z instrukcją, ale uwielbia budować z klocków to, co podpowiada mu jego wyobraźnia. Gdy akurat nie układa Lego lubi również chodzić na spacery. Tutaj również nie ogranicza się do jednej ulubionej destynacji - lubi chodzić zarówno po mieście jak i po lesie. Jednak to, co nasz tygrysek Adaś lubi najbardziej to są gry komputerowe. Jak już możecie się domyślać, chłopiec nie ma jednej ulubionej gry, ale wśród tych które wymienił znalazł się między innymi Minecraft. Na wypowiedzenie marzenia nie musiałyśmy długo czekać, bo Adaś dobrze wiedział co nim jest - nowa konsola Xbox One X z dwoma padami, aby Adaś mógł grać ze starszym bratem. To od niego Adaś uczy się wszystkich sztuczek i właśnie z nim najchętniej spędza czas.

Jeśli tak jak my wierzysz w magię marzeń, serdecznie zapraszam do kontaktu oraz wsparcia. Razem spełnijmy marzenie Adasia :)

spełnienie marzenia

2022-10-22

Z niecierpliwością czekaliśmy na sobotę, kiedy planowaliśmy spełnić marzenie Adasia, a nasza wizyta była zachowana w tajemnicy. Gdy zapukaliśmy do drzwi, Rodzice Adasia z uśmiechem wpuścili nas do środka, a sam Adaś początkowo dość nieśmiało przyglądał się nam i naszym prezentom. Jednak po chwili zorientował się, co może znaleźć się w tych zapakowanych paczkach i na jego twarzy pojawił się promienny uśmiech. To było cudowne uczucie, patrzeć z jaką radością Adaś otwiera zapakowanego X-boxa i dodatki, które mu podarowaliśmy. Nasz Marzyciel jest wielkim fanem gry Minecraft, dlatego otrzymał również grę na konsole, jak i klocki Lego z tej serii.

Po chwili Adaś otworzył klocki Lego i z dużym zaangażowaniem zaczął układać je razem nami i swoim bratem. Chłopiec składając zestaw, nie ukrywał, że jest również zainteresowany rozgrywką na nowej konsoli, z niecierpliwością zerkając na swojego Tatę, który miał pomóc mu w jej instalacji.

Przed wyjściem, otrzymaliśmy jeszcze od Naszego Marzyciela piękną wyklejankę z podziękowaniami, to naprawdę było urocze, dziękujęmy!

Adasiu, ogromnie się cieszymy, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć!

Jako że środki zebraliśmy na naszym weselu, w ramach akcji „Zamień kwiaty na marzenia”, było to dla nas wspaniałe przeżycie. Dziękujemy naszym gościom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do spełnienia marzenia Adasia.