Moim marzeniem jest:

Laptop do tworzenia muzyki

Dawid, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-25

25 maja poznałyśmy Marzyciela Dawida, lat 14. Dawid mieszka z dwoma braćmi i psem – wszyscy robią dużo zamieszania ;).  Chłopak mimo to potrafi znaleźć przestrzeń dla siebie i zająć się swoimi pasjami. Dawid to prawdziwa dusza artystyczna, ma wiele zainteresowań i jedną wyjątkową pasję -  to muzyka. Interesuje się tworzeniem muzyki, jej miksowaniem. Nie ogranicza się do jednego rodzaju muzyki, słucha każdej poza K-Pop, co stanowczo zaznaczył. Jego ulubieni wykonawcy to między innymi: System Of A Down, Kinny Zimmer i Mata. Muzyce pragnie poświęcić się teraz i w przyszłości. Oprócz muzyki chłopak lubi czytać książki z gatunku fantastyki, gdzie fabuła oparta jest o gry komputerowe. W ogóle z Dawidem fajnie się rozmawia na wiele różnych tematów, tak swobodnie, nie czując żadnej bariery – taka rzeczowa i przyjemna rozmowa z nastolatkiem jest bardzo budująca i tyle ciekawych rzeczy można się dowiedzieć… Dawid wybiera się do liceum plastycznego lub innej szkoły z klasą o profilu grafika komputerowa – to kolejne zainteresowanie naszego Marzyciela. Rozważa ewentualnie kierunek hotelarstwo lub architekturę krajobrazu, ale i tak każda rozmowa sprowadza się do tego, że Dawid i tak będzie tworzył muzykę :)

I tutaj dochodzimy do najważniejszego, do sedna poznania marzenia – marzeniem Dawida jest laptop, dzięki któremu będzie mógł rozwijać swoją pasję, czyli tworzyć muzykę. Marzenie odzwierciedla wszystko to, co w duszy gra Dawidowi. A jego dusza, serce i umysł są wypełnione pozytywnymi dźwiękami. Dawidzie,  poznanie Ciebie i czas spędzony z Twoją Rodziną to była wielka przyjemność! Mocno trzymamy kciuki za spełnienie Twojego marzenia i wszystkich pięknych planów!

spełnienie marzenia

2022-06-22

Pięknie jest spełniać marzenia! Nasz uzdolniony Marzyciel otrzymał upragniony laptop, który będzie służył mu do tworzenia i miksowania muzyki. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nieoceniona pomoc firmy RSM Poland, która przekazała darowiznę finansową na zakup sprzętu.

Spełnienie marzenia odbyło się w fantastycznych okolicznościach. Otóż, Dawid niczego nieświadomy, udał się w pewne miejsce z Mamą, która brała udział w naszej intrydze. Dzięki Panu Michałowi z Spinlab Dj School Gdańsk, Dawid wziął udział w profesjonalnej lekcji z zakresu miksowania muzyki. Pan Michał przerażony stwierdził, że konkurencja nie śpi i zaraz go wygryzie… A tak na serio - Dawid ma wielki talent i dużą wiedzę. Pan Michał, który również brał udział w naszym spisku, ciągle mówił do Dawida: no tak super sobie radzisz, tylko na czym będziesz miksował? Wtedy weszłyśmy z Mamą, a Dawid nawet nas nie zauważył – tak był pochłonięty lekcją! Dzięki temu mogłyśmy posłuchać powalających efektów jego pracy. W końcu Dawid nas dostrzegł, a raczej pudło, które trzymałyśmy. Zaskoczenie Dawida było ogromne, wzruszenie jeszcze większe, a szczęście nie do opisania! Wszystko wyszło super! Dzięki takim ludziom i takim chwilom chce się spełniać więcej i więcej dziecięcych marzeń.

Kochany Dawidzie – trzymamy kciuki za Twoją zawodową przyszłość. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy Ciebie poznać i pomóc Ci spełnić Twoje największe marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć!

Z całego serca dziękujemy firmie RSM Poland oraz Panu Michałowi z Spinlab DJ School Gdańsk. Niech dobro, które Państwo podarowaliście naszemu Marzycieli, wróci do Was ze zdwojoną siłą!