Moim marzeniem jest:

Czerwony motor elektryczny

Tadeusz, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-28

W czwartkowe, słoneczne popołudnie poznaliśmy naszego, nowego Marzyciela Tadzika. Sympatyczny chłopczyk, wraz ze swoją uśmiechniętą Mamą zaszczycili nas swoją obecnością podczas video rozmowy na Whatsapp.
Tadzik opowiedział nam o swoich pasjach i ulubionej aktywności, jaka jest jazda na rowerku biegowym. Przedstawił nam także swoją kolekcje pluszaków, w tym ulubieńca,białego misia, którego tulił z niebywałą serdecznością i uśmiechem.

Od razu widać, że taki miś to prawdziwy przyjaciel naszego marzyciela.

Choć Tadzik ma dopiero 3,5 roku nasza rozmowa płynęła sprawnie, a zapytany o największe marzenia, umiał sam wyartykułować, że na pierwszym miejscu wśród Jego marzeń jest motorek elektryczny. Koniecznie czerwony i szybki. No tak, czerwone są przecież najszybsze! Pytany o inne marzenia wyznał, że mógłby to być plac zabaw ze ścianka wspinaczkową, który można by ustawić w ogrodzie. Musimy wspomnieć tutaj, gdyż Tadzik wyraźnie zaznaczył, że jednak najważniejszym marzeniem, które sprawi Mu największą radość jest wspomniany na pierwszym miejscu motorek.

Słysząc entuzjazm z jakim Tadzik mówi o marzeniu, zgodnie przyznaliśmy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by to marzenie się spełniło.

Pożegnaliśmy się z Tadzikiem dziękując mu za to, że podzielił się z nami tym o czym marzy, bo to oznacza, że mamy Marzenie do Spełnienia! Energicznie zabieramy się zatem do pracy!

inne

2022-09-29

Pamiętacie wielkiego fana motocykli, naszego Marzyciela Tadeusza? Jeżeli wyobrażacie Go sobie, jako wielkiego faceta z długim wąsem w skórzanych spodniach i w kowbojkach, no to muszę Wam powiedzieć, że mylicie się. Nasz Tadziu nie wygląda jak fan piwa i muzyki country, który przemierza kraj na swoim głośnym i absurdalnie niewygodnym chopperze. Wprawdzie Marzyciel ma dopiero 4 lata ale już widać że to typ sportowca. Zatem interesują go wyłącznie motocykle sportowe, a najbardziej tak zwane ścigacze.

Jesteśmy przeszczęśliwi, że nareszcie udało nam się spełnić jego największe marzenie, a dzięki uprzejmości dealera BWM Smorawiński zyskało ono profesjonalną, wręcz luksusową oprawę. Udaliśmy się zatem do salonu motocyklowego gdzie Tadeusz mógł odebrać swój wymarzony pojazd. Oczywiście, w pełni elektryczny - zgodnie z obowiązującymi w motoryzacji trendami. Na wejściu przywitała nas Pani Weronika, która oprowadziła Naszego Marzyciela po salonie, zaprezentowała rożne modele motocykli i opowiedziała mu o ponad stuletniej historii marki. Na początku chłopczyk był onieśmielony i chował się troszkę za swoją Mamą. Otuchy chłopczykowi dodawała również ukochana Babcia, która jest wielkim wsparciem dla Tadzia. Po pewnym czasie luksusowa aura salonu i magia motocykli zadziałały na naszego Marzyciela. Z każdą chwilą na twarzy Tadeuszka malowała się coraz wyraźniejsza ekscytacja i w końcu rozpromienił ją szeroki uśmiech. Wspaniałe jednoślady marki BMW zrobiły ogromne wrażenie na chłopcu, zwłaszcza zaś model BMW S100RR. Potężna maszyna obok której znajdował się pięknie udekorowany balonami pojazd naszego Marzyciela. Oczywiście w wybranym przez niego, czerwonym kolorze. Wybór nie mógł być inny, gdyż od pierwszego spotkania z Tadeuszkiem, dobrze wiemy, że czerwone motocykle są przecież najszybsze! Nasz Marzyciel zapragnął od razu przetestować możliwości swojego motocykla i zaliczył próbny przejazd na salonowym parkingu. Radość chłopca była ogromna a uśmiechom i podziękowaniom nie było końca.

My również dziękujemy Tobie Tadeuszku, za to że masz odwagę marzyć i dzielić się z nami swoją pasją. Życzymy Tobie dużo zdrowia i samych udanych motocyklowych wycieczek. Dzień spełnienia Twojego marzenia z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy panu MACIEJ GIEMZA za pomoc w spełnieniu marzenia i SALON BMW SMORAWIŃSKI POZNAŃ za atrakcyjną formę spełnienia.

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Czerwony motor elektryczny marzyciela Tadeusz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN