Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny do symulatora lotów

Michał, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe baza Kraków i baza Opole

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-01

W środowe popołudnie udaliśmy się z wizytą do 11 letniego Michała. Już od pierwszych chwil spędzonych na szpitalnym oddziale dostrzegliśmy jakim niesamowitym, pełnym pasji, odwagi i wiedzy jest chłopcem. Ma wszechstronne zainteresowania poczynając od tajemniczego życia kotów, a skończywszy na symulacjach komputerowych. Pasjonuje się lotnictwem, militariami, kocha sporty ekstremalne oraz wspinaczkę. Swoje zainteresowania kieruje też w stronę sportów walki. Dla zabicia nudy, często bierze udział w kanapowym teleturnieju ,,Jeden z dziesięciu", znając odpowiedzi na większość zadawanych pytań. Jest niezwykle ciekawy świata, z wielkim entuzjazmem chłonie wszystkie ciekawostki z różnych dziedzin życia. Popołudniami wygrywa walkę o pilota i z ogromnym zainteresowaniem ogląda kolejne odcinki ,,Galileo”.
Obecnie największym marzeniem Michała jest otrzymanie stacjonarnego komputera. Sprzęt ten pomoże mu w rozwijaniu pasji informatycznych i pogłębianiu swojej wiedzy. W przyszłości chłopak chciałby stworzyć własną grę komputerową. Ma zadatki na wspaniałego programistę.

spełnienie marzenia

2022-11-10

Po kilku miesiącach nadszedł dla nas, Wolontariuszy, wyjątkowy dzień - spełnienie marzenia Michała. Chłopak pragnął dostać swój wymarzony komputer, na którym będzie mógł przenosić się w wirtualny świat, używając do tego symulatora lotów. Sprzęt wraz z kilkoma dodatkowymi prezentami trafił do Michała kilka dni przed zorganizowanym spotkanie online. Odbyło się ono tuż przed długim weekendem. Możemy Wam zdradzić, że aż z tyloma osobami biorącymi udziału w internetowej wideo rozmowie, jeszcze nie miałyśmy do czynienia! Śmiało możemy jednak stwierdzić, że wszyscy poradziliśmy sobie wyśmienicie. 

Na spotkaniu był obecny nasz Marzyciel, wolontariuszki oraz wszystkie osoby, które w jakiś sposób zaangażowały się w spełnienie tego marzenia. Michał dał nam się poznać jako osoba o bardzo dużej inteligencji. Posiada wiele zainteresowań i zdolności. Na spotkaniu potwierdził swoje umiejętności językowe. Anglojęzyczna rozmowa z Panem Edwardem nie sprawiła mu żadnego kłopotu. Podczas wirtualnej wycieczki, zapewnionej przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, świetnie poradził sobie ze znajomością wyposażenia helikoptera medycznego. Michał zachwycił wszystkich. Jesteśmy dumne, że to nam przypadł zaszczyt spełnienia jego marzenia.
Po długiej, przyjemnej rozmowie udało się nam, wolontariuszkom, zamienić jeszcze kilka słów sam na sam z chłopakiem oraz jego rodziną. Poznałyśmy ciekawe historie, a nawet żarty. Z całą pewnością była to rozmowa pełna humoru, a przy tym dało się wyczuć ogromną miłość jaką darzy się ta cudowna rodzina.

Dziękujemy Ci Michale, za Twoje piękne marzenie. Z niecierpliwością czekamy na wieści, o Twoich osiągnięciach, ponieważ jesteśmy pewne Twojej wyjątkowości. Wierzymy, że jesteś w stanie spełnić wszystkie swoje marzenia, jakie tylko przyjdą Ci do głowy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu baza Kraków i baza Opole. Państwa dobroć jest nie do opisania. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pomoc w spełnieniu marzenia Michała, a nawet więcej. Szczególna wdzięczność należy się Pani Dorocie. Mówiąc krótko - są Państwo wspaniali!
Dziękujemy bardzo Panu Edwardowi za wsparcie naszej Fundacji. Cieszymy się, że uwierzył Pan, że warto pomóc innym w spełnianiu marzeń. Jesteśmy wdzięczni za pomoc jaką Pan nam okazał przy realizacji największego pragnienia Michała.
Warto również wspomnieć o osobach dokonujących wpłat na fundacyjne konto. Wszystkim tym, którzy postanowili przekazać fundusze na to, aby chłopak dostał swój wymarzony komputer chcemy również jak najbardziej podziękować. Cieszymy się, że uwierzyli Państwo w siłę marzeń.

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer stacjonarny do symulatora lotów marzyciela Michał.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN