Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Filip, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-02

W czerwcowe popołudnie poznałyśmy 10 letniego Filipa oraz jego marzenie. Spotkania online są zupełnie inne od tych face to face, ale nie mniej przyjemne - w końcu udało nam się dowiedzieć co nieco o naszym nowym Marzycielu.

 

Filip lubi grać w gry komputerowe, takie jak Minecraft i Fortnite, lubi też towarzystwo kotów. Chłopiec miał wiele pomysłów związanych z marzeniami jednak pasja  związana ze światem informatycznym wygrała.  Zatem Filip zdecydował się na komputer stacjonarny, który pozwoli na rysowanie przestrzenne, w którym jest bardzo dobry i granie w ulubione gry.

 

Myślę, że to piękne marzenie i z niecierpliwością czekamy na jego realizację, aby zobaczyć uśmiech naszego nowego Marzyciela.

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:

Emilią Bogusz

tel: 519720481

e-mail: emilia.bogusz@mammarzenie.org

 

lub

 

przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

tytułem: Filip-komputer-Oddział Lubin

 

W imieniu Filipa i całej Fundacji serdecznie dziękujemy!

 

Relacja: 

 

Emilia B.

spełnienie marzenia

2022-11-13

Cóż to był za dzień! Ale nie ma co się dziwić - spełniło się marzenie naszego Filipa! 

Niedzielne przedpołudnie było dokładnie zaplanowane – z samego rana pakowanie w kolorowy papier paczek, pompowanie balonów, załadunek do auta i już mogłyśmy ruszać w trasę razem z Luisą. Droga minęła nam w oczekiwaniu na tą wyjątkową chwilę – już za chwilę Filip miał otrzymać swój wymarzony komputer gamingowy. Gdy dojechałyśmy na miejsce od progu witała nas uśmiechnięta rodzinka – mama, tata, w wózeczku młodsza siostra i oczywiście główny bohater tego dnia – nasz Marzyciel. Pomiędzy naszymi nogami przemykała piękna kotka brytyjska. 

 

I wreszcie nadszedł TEN moment! Wręczałyśmy kolejne paczki, a Filip z niecierpliwością i rosnącym jeszcze bardziej uśmiechem wziął się za rozpakowywanie. Oczywiście największym pomocnikiem w tym zakresie była kotka, bacznie obserwowała co się dzieje wokół i bawiła się pustymi opakowaniami. W tym czasie Filip z pomocą taty przenosił sprzęt na idealnie przygotowane miejsce - do swojego pokoju. Rozpoczęło się ustawianie, instalowanie i konfiguracja. W końcu koniecznie musieliśmy zobaczyć jak działa nowa jednostka, monitor, myszka, klawiatura i słuchawki. W międzyczasie miałyśmy okazję skosztować pysznego poczęstunku – kawy i tortu – bardzo dziękujemy :).

 

Ekscytacji nie było końca – gamingowy sprzęt urzekał swoimi ledowymi kolorami. Filip od razu zaczął ściągać swoje ulubione gry. Poza gamingiem nowy komputer umożliwi też naukę projektowania – nasz Marzyciel jest młodym, zdolnym uczniem, kto wie, może za kilka lat usłyszymy o nim jako o świetnym architekcie. Trzymamy mocno kciuki! 

 

Kochany Filipie! Bardzo dziękujemy Ci, że mogliśmy uczestniczyć w spełnieniu Twojego pięknego marzenia, pamiętaj – nigdy nie przestawaj marzyć!

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Filipa – niezastąpionym Pracownikom Google oraz całej społeczności ZSChiPS w Lublinie, która wzięła udział w akcji Zamień Kwiaty na Marzenia! Dzięki Waszej hojności zagościł wspaniały uśmiech na dziecięcej twarzy. W marzeniach tkwi wielka siła :)!

 

Relacja:

Katarzyna W.