Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Cezary, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-17

Przed wolontariuszami Fundacji Mam Marzenie kolejne wyzwanie i kolejne marzenie do spełnienia  aby wywołać uśmiech na twarzy naszego nowego Marzyciela.

Zacznijmy od początku, a więc w piękne lipcowe popołudnie spotkaliśmy się online z naszym przesympatycznym Marzycielem Czarkiem, uczniem klasy drugiej. Od samego początku czuliśmy, że to będzie mile spędzony czas. Od Czarka dowiedzieliśmy się, że jego ulubionymi zajęciami w szkole są lekcje wf -u oraz informatyka i matematyka, z których jest naprawdę mocny  Nasz Marzyciel interesuje się samochodami, a w wolnym czasie lubi jeździć także na rowerze oraz grać na Xboxie. Pochwalił się, że ostatnio otrzymał pozdrowienia od samego Kubicy!  Wie zatem, że warto wierzyć w marzenia, bo one naprawdę się spełniają 

I tak po pierwszych przełamanych lodach nadszedł w końcu czas, na który wszyscy czekali z niecierpliwością, a więc na poznanie tego największego marzenia. Nasz Marzyciel miał już oczywiście je ściśle sprecyzowane. Chciałby dostać  laptop gamingowy Dell, 17” procesor i5,  8 lub 16 GB RAM z kartą graficzną dedykowaną. Pozwoliłby mu na chwile relaksu podczas pobytów w szpitalu i nie tylko. Czarek mógłby grać w swoje ulubione gry (jest wielkim fanem farmingu ) oraz oglądać ciekawe filmy, a także ułatwiłby mu zdalną naukę.

Drogi Czarku w marzeniach tkwi wielka siła, a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej spełnić Twoje marzenie! 

spełnienie marzenia

2022-11-06

W niedzielne listopadowe popołudnie wybrałyśmy się razem z Agatą do naszego podopiecznego Czarka, aby spełnić jego marzenie o laptopie gamingowym. Nasz przyjazd owiany był tajemnicą, ponieważ chciałyśmy zrobić mu niespodziankę. Gdy po przekroczeniu progu domu zobaczyłyśmy uśmiech na twarzy naszego Marzyciela już wiedziałyśmy, że się udało :).

 

Chłopiec zaprosił nas do swojego pokoju, gdzie na pierwszy rzut oka widać było, że jest ogromnym fanem motoryzacji. Posiada pięknie wyeksponowany zbiór aut, a ściana przy łóżku zapełniona jest imponującą kolekcją resoraków. Tam też od razu przeszedł do rozpakowywania wszystkich otrzymanych prezentów, choć nie było to łatwe zadanie :D Pierwsza naszym oczom ukazała się torba na laptopa, natomiast kolejne pudełko skrywało w sobie profesjonalną myszkę gamingową. W dalszej kolejności wyłoniona została podkładka chłodząca, a na koniec pozostała największa i zarazem najważniejsza paczka, która zawierała wymarzony laptop gamingowy. Czarek bez chwili zawahania przystąpił do pierwszego uruchomienia sprzętu. Uwagę przyciągały efekty wizualne, podświetlana klawiatura oraz myszka zmieniająca kolory. Cały zestaw przeznaczony został dla młodego profesjonalnego gamera, jak również ma na celu ułatwienie odbywania lekcji on-line :)

 

W dalszej części pobytu u naszego Marzyciela zostałyśmy zaproszone na kawę i herbatę oraz pyszne ciasteczka :). Spędzając czas przy stole mogłyśmy bliżej poznać Czarka, jego siostrę i rodziców. Marzyciel pochwalił nam się prezentami oraz nagraniem jakie otrzymał od samego Roberta Kubicy! Czarek zaprezentował nam również swoje umiejętności prowadzenia pojazdów na symulatorze jazdy – potwierdzamy prawdziwy rajdowiec z zamiłowania!  :) Po tej prezentacji wręczyłyśmy Czarkowi Dyplom Marzyciela jako pamiątkę z naszej wizyty.

 

Na koniec wybraliśmy się z całą rodziną i ich pieskiem na spacer, gdzie Czarek wraz ze swoją siostrą pokazali nam swoje umiejętności jazdy samochodami zdalnie sterowanymi, które potrafiły rozpędzić się nawet do 50 km/h! Był to naprawdę imponujący pokaz młodych ludzi :)

 

Podczas spotkania nie zabrakło momentów wzruszenia, radości i śmiechu. Jednoznacznie stwierdziliśmy, że nasz Marzyciel idealnie wpasowuje się w rolę przyszłego Prezesa :) Jego wewnętrzny spokój, opanowanie,  jak również przemyślane i trafne wypowiedzi idealnie to podkreślały :). Było to niezwykle miłe popołudnie, spędzone w gronie ciepłych osób, dzięki którym mamy jeszcze więcej energii do działania! :)

 

Z tego miejsca chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania Sponsorowi Coccodrillo, bez którego nie byłoby możliwe spełnienie marzenia Czarka. Dzięki Wam mogliśmy wywołać uśmiech na twarzy 8-latka. Ogromnie dziękujemy za wielkie serce i dołączenie do tej szlachetnej inicjatywy!

 

Czarku, a Tobie dziękujemy za piękne marzenie, za to, że mogliśmy Cię poznać i uczestniczyć w tym szczególnym wydarzeniu. Dziękujemy Ci również za ten wyjątkowy czas i za to, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi zainteresowaniami. Pamiętaj nigdy nie przestawaj marzyć, bo marzenia się spełniają!

 

Relacja:

Małgorzata P.