Moim marzeniem jest:

Duże jajo wypełnione księżniczkami, różowymi strojami i domkiem dla lalek

Jagoda, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-02-17

W piątkowe popołudnie mieliśmy okazję poznać naszą nową Marzycielkę o imieniu Jagoda. Na samym początku spotkania dziewczynka była bardzo nieśmiała ale wystarczyło kilka wspólnych minut oraz śliczny miś ( strzał w dziesiątkę), który pozwolił nam przełamać pierwsze lody. Po dłuższym spędzeniu wspólnie czasu okazało się, że Jagoda jest miłośniczką postaci z bajek, a także jest posiadaczką dwóch kotków. Dodatkowo bardzo lubi śpiewać. Jednak na odpowiedź na to jakie jest jej największe marzenie musimy jeszcze chwilę poczekać. Jagoda potrzebuje jeszcze czasu, aby się zastanowić nad swoim marzeniem.

My już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania i usłyszeć o czym marzy Jagody!

Do zobaczenia już niebawem!

spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-05

Wtorkowe popołudnie z pewnością utkwi w pamięci nie tylko Jagodzie i jej rodzinie, ale również wolontariuszom naszej fundacji. Tego dnia poznaliśmy Jagodę, której uśmiech towarzyszył nam przez całe spotkanie. Ta przesympatyczna dziewczynka od pierwszych chwil rozmowy emanowała radością. Zaskoczyła nas jej zaradność i otwartość. Było to nasze drugie spotkanie z marzycielką, gdyż poprzednio była w gorszej formie zdrowotnej i nie udało nam się dowiedzieć jakie jest największe marzenie dziewczynki. Drugie podejście okazało się strzałem w dziesiątkę- dziewczynka już od drzwi próbowała nam przekazać co chciała by dostać. Jagódka przywitała nas z cała swoją rodziną, czyli rodzicami i starszym bratem, co dodało jej dużo pewności siebie i energii. Rozłożyłyśmy raz jeszcze nasze karteczki podpowiedzi marzeń innych dzieci i doszlismy jednogłośnie do największego marzenia dziewczynki jakim jest Wielkie jajo, a w nim wszystko co związane z księżniczkami. Jagódka podczas naszego spotkania co rusz przebierała się w stroje księżniczek dowiedzieliśmy się, że kocha kolor różowy i w takim kolorze chciałaby mieć rzeczy w jaju tj. księżniczkowe ubrania, domek. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jajo księżniczkowych niespodzianek jak najszybciej trafiło do naszej marzycielki!

 

Osoby, które chciałyby pomóc w spełnieniu mogą przelać dowolną kwotę w tytule Marzenie Jagody-Oddział Kielce na numer konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 lub wysłać rzeczy (lalki, puzzle z motywem księżniczek) na adres fundacji: Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków Z góry dziękujemy !

spełnienie marzenia

2022-11-17

W piątkowe popołudnie spełniło się niesamowite marzenie Jagody. Na dużej scenie w Galerii Echo na dziewczynkę czekało WIELKIE JAJO wypełnione lalkami, strojami, puzzlami oraz innymi zabawkami. Cała zawartość jaja została wypełniona rzeczami z motywem księżniczek. Dla naszej Marzycielki było to prawdziwe jajo - niespodzianka, ponieważ Jagoda nic nie wiedziała, że właśnie tego dnia spełni się jej piękne, bajeczne marzenie. Dziewczynka po otwarciu jaja wpadła w zachwyt oraz ogromną radość. Nie zabrakło również wzruszeń najbliższych. Jagoda zaczęła przymierzać elementy strojów, a także przeglądać wszystkie rzeczy, które znajdowały się w środku jaja. Towarzyszyły temu takie słowa zachwytu jak: Ale tego dużo! Jakie piękne! Spełnienie marzenia na twarzy Jagody spowodowało pojawienie się szerokiego uśmiechu, który pozostał z nią już do końca dnia. Podekscytowanie naszej Marzycielki udzieliło się również i nam. W celu celebrowania tego wyjątkowego momentu poszliśmy wspólnie zjeść przepyszny deser. Całe popołudnie minęło w przyjemnym oraz radosnym nastroju.

Dziękujemy serdecznie pracownikom firmy Mercator Medical, którzy przyczynili się do spełnienia tego niesamowitego marzenia. Podziękowania należą się również dla Pary Młodej, która brała udział w akcji Zamień Kwiaty na Marzenia oraz dla Roba Roy Art za wykonanie przepięknego jaja. Dużą scenę, na  której spełniliśmy marzenie udostępniła nam Galeria Echo.

Ten wyjątkowy dzień na długo zostanie z nami w pamięci. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie.

Jagodo nigdy nie przestawaj marzyć!