Moim marzeniem jest:

Czarny laptop LENOVO IdeaPad Gaming 3 15IHV6/32gb/1T SSD PCIe Lub Acer Nitro 5 AN 515-57

Weronika, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-06-12

W słoneczną niedzielę spotkaliśmy się on-line z czternastoletnią Weroniką. Nasza Marzycielka jest sympatyczną i życzliwą fanką piosenkarki Sanah. W wolnym czasie ogląda Avatara, a w szkole chętnie pomaga podczas zajęć wychowania fizycznego. Po wstępnym zapoznaniu, wolontariuszka wytłumaczyła dziewczynce różne kategorie marzeń – spotkanie ze sławną osobą, możliwość stania się na jeden dzień wybraną postacią lub wyjazd do innego kraju, bądź dostanie wybranej rzeczy materialnej. Marzycielka po krótkim zastanowieniu rozpoczęła rysowanie swojego marzenia. W między czasie rozmawialiśmy z jej serdeczną babcią i pomagaliśmy uzupełnić dokumentację. Weronika swoje marzenie przeniosła na papier.

Rysunek przedstawiał czarnego laptopa, wraz z szarym etui. Wytłumaczyła nam, że chciałaby mieć swój własny sprzęt elektroniczny aby móc grać w ulubione gry, oglądać jej ulubionych twórców oraz używać go do pomocy naukowej w szkole.

Weronice bardzo dziękujemy za spotkanie. Spróbujemy jak najszybciej spełnić jej marzenie! 

spełnienie marzenia

2022-12-28

W poznańskim oddziale zostało spełnione kolejne marzenie!

Kiedy przyjechaliśmy do Weroniki, zostaliśmy przywitani nie tylko przez naszą podopieczną i jej rodzinę, ale także jej dwa koty, które zaszczyciły nas swoją obecnością.

Marzeniem Weroniki był czarny laptop wraz z etui. Zapakowany prezent udało się wnieść niepostrzeżenie do pokoju gdzie stała choinka – w końcu prezenty (nie tylko od Mikołaja!) powinny się znajdować właśnie pod bożonarodzeniowym drzewkiem. Marzycielka pochwaliła się, że to właśnie ona z rodziną tak pięknie choineczkę udekorowała, a następnie z pomocą młodszego rodzeństwa otworzyła prezent. 

Dziewczynka oprócz laptopa dostała  pełen zestaw młodego gracza gier komputerowych – myszkę, podstawkę pod komputer, etui oraz słuchawki. Otrzymała także pluszowego misia, który oczarował jej rodzeństwo.

Marzycielka wraz z pomocą sponsora z podekscytowaniem uruchomiła laptopa. W tym czasie jej rodzeństwo zdradziło nam w jakie gry lubi ona najbardziej grać. Weronika powiedziała nam, że komputer przyda się jej nie tylko do jej ulubionych gier ale także do nauki i pomocy szkolnej. 

Kiedy wszyscy pożegnaliśmy się z Marzycielką i jej rodziną, koty które nas sympatycznie powitały, równie miło się z nami rozstały.

Weroniko, nigdy nie przestawaj marzyć! Pamiętaj – marzenia mają wyjątkową moc!

Weronikę i jej rodzinę serdecznie pozdrawiamy i życzymy wspaniałego nowego roku!

Za pomoc w spełnieniu marzenia dziękujemy panu Michałowi i Jakubowi Piechockim, pani Katarzynie Waszkowiak z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Honda Accord Fun Club.