Moim marzeniem jest:

Smartfon Samsung S22, obudowa, ochrona ekranu, smycz

Bartosz, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-04

W letnie, sierpniowe popołudnie mieliśmy zaszczyt poznać Bartka - życzliwego, szczerego i zaangażowanego w rozmowę chłopca, który w okamgnieniu skradł naszą sympatię. W spotkaniu uczestniczyła również mama Bartka – Katarzyna.

Na początku rozmowy opowiedzieliśmy chłopcu o naszej Fundacji, choć chłopiec wiedział czym się zajmujemy dzięki informacji z Centrum Zdrowia Dziecka.

Będąc niezwykle zauroczeni pełnym sympatii nastawieniem chłopca, byliśmy bardzo ciekawi pasji Marzyciela.  Bartek jest wielkim fanem rolnictwa, marzy o tym, aby zajmować się rodzinnym gospodarstwem i pracami polowymi. Ze względu na chorobę owe plany musza poczekać. Chłopiec w wolnym czasie od nauki zajmuje się grami komputerowymi Farming Symulator – oczywiście gra związana jest z pracą na roli, opieką nad zwierzętami etc. Przed zachorowaniem, Bartek grał w lokalnym klubie sportowym, a po zachorowaniu pozostało mu korzystanie z footballu online w postaci gier Fifa, w które wraz z bratem bliźniakiem, uwielbiają grać. Czekają na premierę Fifa23.

Bartek ma również drugą wielką pasję jaką są samochody i motoryzacja. Przed chorobą jeździł na zloty motocyklowe. Idealnym samochodem, który kiedyś chciałby mieć to BMW M2.

Po poznaniu naszego Marzyciela poznaliśmy także jego największe marzenie, jest nim Smartfon Samsung Galaxy S22 w kolorze ciemnym, grafitowym wraz z bezpieczną obudową, ochroną ekranu i smyczą.

Czas na rozmowie minął nam bardzo szybko. Czekamy jednak z niecierpliwością na kolejne spotkanie, by móc spełnić jego marzenie.

spełnienie marzenia

2022-10-20

Marzeniem Bartka było otrzymanie Smartfona Samsung S22 z obudową, ochroną ekranu oraz smyczą. Po czasie niecierpliwego oczekiwania udało nam się zrealizować marzenie dzięki sponsorowi RECMAN.

Pewnego październikowego popołudnia spotkaliśmy się z Marzycielem oraz Jego Rodziną na Zoomie. Nasz Marzyciel, był zaskoczony, jak dowiedział się, że dzisiaj spełniamy jego marzenie. To była niesamowita niespodzianka! Rodzice uroczyście wręczyli mu prezent, a Bartek odpakował nowy Smartfon i był zachwycony, szczęśliwy i bardzo zaskoczony. 

Dziękujemy Bartusiowi, za piękne marzenie, a Firmie RECMAN dziękujemy za spełnienie marzenia Bartka i wsparcie nas w działalności. Dzięki Państwu, Bartek będzie mógł cieszyć się Spotkaniami z przyjaciółmi online, grami na telefonie i reaktywuje swój rolniczy kanał na YouTube co nam obiecał. Niech  Smartfon służy mu długie lata!