Moim marzeniem jest:

Smartfon Samsung S22, obudowa, ochrona ekranu, smycz

Bartosz, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-04

W letnie, sierpniowe popołudnie mieliśmy zaszczyt poznać Bartka - życzliwego, szczerego i zaangażowanego w rozmowę chłopca, który w okamgnieniu skradł naszą sympatię. W spotkaniu uczestniczyła również mama Bartka – Katarzyna.

Na początku rozmowy opowiedzieliśmy chłopcu o naszej Fundacji, choć chłopiec wiedział czym się zajmujemy dzięki informacji z Centrum Zdrowia Dziecka.

Będąc niezwykle zauroczeni pełnym sympatii nastawieniem chłopca, byliśmy bardzo ciekawi pasji Marzyciela.  Bartek jest wielkim fanem rolnictwa, marzy o tym, aby zajmować się rodzinnym gospodarstwem i pracami polowymi. Ze względu na chorobę owe plany musza poczekać. Chłopiec w wolnym czasie od nauki zajmuje się grami komputerowymi Farming Symulator – oczywiście gra związana jest z pracą na roli, opieką nad zwierzętami etc. Przed zachorowaniem, Bartek grał w lokalnym klubie sportowym, a po zachorowaniu pozostało mu korzystanie z footballu online w postaci gier Fifa, w które wraz z bratem bliźniakiem, uwielbiają grać. Czekają na premierę Fifa23.

Bartek ma również drugą wielką pasję jaką są samochody i motoryzacja. Przed chorobą jeździł na zloty motocyklowe. Idealnym samochodem, który kiedyś chciałby mieć to BMW M2.

Po poznaniu naszego Marzyciela poznaliśmy także jego największe marzenie, jest nim Smartfon Samsung Galaxy S22 w kolorze ciemnym, grafitowym wraz z bezpieczną obudową, ochroną ekranu i smyczą.

Czas na rozmowie minął nam bardzo szybko. Czekamy jednak z niecierpliwością na kolejne spotkanie, by móc spełnić jego marzenie.

spełnienie marzenia

2022-10-20

Marzeniem Bartka było otrzymanie Smartfona Samsung S22 z obudową, ochroną ekranu oraz smyczą. Po czasie niecierpliwego oczekiwania udało nam się zrealizować marzenie dzięki sponsorowi RECMAN.

Pewnego październikowego popołudnia spotkaliśmy się z Marzycielem oraz Jego Rodziną na Zoomie. Nasz Marzyciel, był zaskoczony, jak dowiedział się, że dzisiaj spełniamy jego marzenie. To była niesamowita niespodzianka! Rodzice uroczyście wręczyli mu prezent, a Bartek odpakował nowy Smartfon i był zachwycony, szczęśliwy i bardzo zaskoczony. 

Dziękujemy Bartusiowi, za piękne marzenie, a Firmie RECMAN dziękujemy za spełnienie marzenia Bartka i wsparcie nas w działalności. Dzięki Państwu, Bartek będzie mógł cieszyć się Spotkaniami z przyjaciółmi online, grami na telefonie i reaktywuje swój rolniczy kanał na YouTube co nam obiecał. Niech  Smartfon służy mu długie lata!

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Smartfon Samsung S22, obudowa, ochrona ekranu, smycz marzyciela Bartosz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN