Moim marzeniem jest:

Tablet Ipad z rysikiem dedykowany grafikom

Klaudia, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-21

W czwartkowy poranek odwiedziliśmy naszą nową Marzycielkę - Klaudię. Drzwi otworzyła nam skromna nastolatka, która zaprosiła nas do swojego pokoju. Aby przełamać jej nieśmiałość, wręczyliśmy książkę jej ulubionej autorki. Klaudia powoli zaczęła się otwierać i opowiadać nam o sobie i swoich zainteresowaniach. Okazało się, że dziewczyna jest uzdolnia plastycznie i posiada wielki talent. Obecnie, jest uczennicą Szkoły Sztuk Plastycznych, a jej ogromną pasją, oprócz czytania książek, jest projektowanie grafik i rysunek. Pokazała nam swoje prace, które wykonuje różną techniką. Otworzyliśmy szeroko oczy, ponieważ prace Klaudii są niezwykłe! Kilka z nich przedstawiliśmy Wam na naszej stronie. Kiedy padło najważniejsze pytanie: „o czym marzysz?”, nastolatka bez zastanowienia odpowiedziała, że chciałaby otrzymać tablet Ipad z rysikiem dedykowany grafikom. Sprzęt służyłby jej do nauki rysowania i projektowania, a także był nieocenioną pomocą w dalszym rozwoju graficznym. Klaudia swoją przyszłość zawodową zamierza związać właśnie z tą dziedziną sztuki. Cóż za fantastyczne marzenie! Będzie ono dla nas prawdziwym wyzwaniem, ale nasze doświadczenie pokazuje, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Wymarzony sprzęt Klaudii:

https://ispot.pl/apple-ipad-pro-11-wi-fi-128-gb-srebrny?from=listing&campaign-id=20&header=iPad+Pro

https://ispot.pl/apple-pencil-2-generacji?from=listing&campaign-id=20&header=Rysiki,+klawiatury,%20myszki%20i%20gładziki%20do%20iPad

Klaudio, ogromnie dziękujemy Ci, że podzieliłaś się z nami swoim największym marzeniem. Fajnie było Cię poznać. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, spotkamy się z Tobą ponownie tym razem spełniając Twoje świetne marzenie.

spełnienie marzenia

2022-08-13

Spełnienie marzenia Klaudii było dla nas prawdziwym zaszczytem i ogromną przyjemnością. Dziewczyna w ogóle się nas nie spodziewała – jej mama naszą wizytę utrzymywała w tajemnicy. U Marzycielki byłyśmy już przed 11:00 rano, aby dzień zacząć fantastycznym wydarzeniem. Kiedy tylko Klaudia zobaczyła nas, od razu wiedziała, dlaczego ją odwiedziłyśmy i już na wstępie powiedziała, że ogromnie się cieszy. Nie pozostało nam nic innego, jak tylko wręczyć dziewczynie tablet Ipad z rysikiem. Klaudia odpakowała sprzęt, włączyła go i… tłumaczyła nam na jakiej zasadzie działa, co teraz trzeba zrobić, jak działa rysik. Okazało się, że Klaudia już od dawna marzy o takim tablecie i wie praktycznie o nim wszystko. Radość Klaudii, nasza także, była ogromna!

Klaudio! Fajnie było Cię poznać i pomóc Ci spełnić Twoje największe marzenie. Niech wymarzony tablet służy Ci przez wiele lat, a my – tak jak Ci mówiłam, będziemy wypatrywać Twojego nazwiska w internecie, ponieważ, co nie ulega żadnej wątpliwości, jestem przekonana, że z Twoim talentem zajdziesz wysoko i w przyszłości będziesz znaną artystką.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy podzielili się z nasza fundacją swoim 1% podatku. To dzięki Wam na twarzy Klaudii w sobotni poranek pojawił się uśmiech! Niby tylko 1%, a jakie potrafi zdziałać cuda!

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Tablet Ipad z rysikiem dedykowany grafikom marzyciela Klaudia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN