Moim marzeniem jest:

Laptop

Julia, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-01-13

Julia - 12-letnia dziewczynka mieszkająca wraz z mamą oraz trzema braćmi. Lubiąca tańczyć, uprawiająca akrobatykę oraz gimnastykę, lecz po zachorowaniu na nowotwór węzłów chłonnych - chłoniaka - straciła wszelki zapał i zaangażowanie do wcześniej wykonywanych czynności. Otwarta i sympatyczna, jednak niełatwo przyszło jej zaakceptować ziarnicę złośliwą. Po jej nabyciu zmieniła hobby na makijaż kobiecy oraz zaczęła praktykować go na sobie samej. Jej marzeniem jest otrzymanie nowego laptopa  by móc w pełni korzystać z podstawowych funkcji technologii XXI w.  

spełnienie marzenia

2023-02-04

Na początku lutego, w prawdziwie zimowej aurze: śnieżnej i słonecznej – po prostu wymarzonej, odwiedziłyśmy Marzycielkę Julię. Celem naszej wizyty było spełnienie marzenia – wręczenie Juce wymarzonego laptopa Macbook.

Wizyta u Julki była wyjątkowa, bo też i Rodzina naszej Marzycielki jest wyjątkowa – liczna :), kochająca się, wspierająca, zakręcona na punkcie sportu – zawodowo i amatorsko,   w której to dziedzinie członkowie Rodziny są bardzo uzdolnieni.

Zostałyśmy powitane przez Mamę, dwóch Braci, Babcię, Dziadka, Przyjaciółkę naszej Marzycielki no i przez Julkę (Tata i najstarszy Brat ze względu na obowiązki sportowe mieszkają razem z dala od Rodziny, starając się jak najczęściej widywać. To też jest niesamowite, ile cała Rodzina daje od siebie, żeby realizować sportowe marzenia i pasje – trzymamy za to kciuki!).

Widząc ekscytację i przepiękny uśmiech na twarzy Julki, postanowiłyśmy już nie przeciągać momentu spełnienia i od razu wręczyłyśmy Julce wymarzonego laptopa. Julka była przeszczęśliwa, dziękowała niezliczoną ilość razy, a laptop jak usłyszałyśmy jest po prostu super, cudowny!

Była okazja, żeby porozmawiać z Julką, poznać jej plany. To wyjątkowo piękna dziewczyna! Obecnie Julka jest w siódmej klasie, po długiej przerwie związanej z leczeniem, po trudnych przejściach, Julka  już może  stacjonarnie uczęszczać do szkoły, z czego bardzo się cieszy.

Miałyśmy też wielką przyjemność porozmawiać z cudowną Mamą, Babcią i Dziadkiem, poznać ciekawe rodzinne historie, a najmłodszy członek Rodziny – uroczy, 2,5-letni Tadzio oprowadził nas po całym domu. Za to ośmioletni Ksawery opowiedział nam o swoich pasjach i zabawach w szałasach, które zbudował. Każdy w tej Rodzinie ma coś do powiedzenia i to jest super! Dziękujemy za przemiłą gościnę!

Julko, wspaniale było spełnić Twoje marzenie. Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć!

Dziękujemy Sponsorowi COREGA!