Moim marzeniem jest:

Apple iPad Air 2022 (256 GB) +ołówek dorysowania (2 gen) do nauki i rysowania oraz słuchawki Apple AirPods Pro

Yeva, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-26

Są osoby, które trafiają do naszego życia zupełnie niespodziewanie, a zostają w pamięci na całe życie. Jedną z nich jest właśnie nasza nowa Marzycielka, Yeva. Dziewczyna, pomimo młodego wieku, jest bardzo wygadana i towarzyska. Jej rodzinnym miastem jest Kijów, tam przed chorobą uczęszczała do szkoły, spotykała się z przyjaciółmi, realizowała swoje hobby. Podczas naszej rozmowy uśmiech nie schodził nam z twarzy. Z wielkim zaciekawieniem wsłuchiwałyśmy się w Jej opowieści. Oglądałyśmy wspólnie zdjęcia, które nam pokazywała: kota, psa, wyjazdów nad morze, sesji zdjęciowych. Jej pasją jest nauka języków : rodzimy ukraiński, angielski i koreański. Wspomniała, że lubi matematykę i rysunek. Prawda jest taka, że gdyby nie późna godzina, nasze spotkanie trwałoby kilka godzin. Yeva jest naturalna, otwarta, szczera. Nie wstydzi się swojej choroby, mówi o niej konkretnie, bez emocji. Jej dojrzałe spojrzenie, pokazuje z jak trudnymi przeżyciami przyszło się Jej zmierzyć, a jest przecież dzieckiem, które ucieszyło się z podarowanego przez nas misia. O czym nastolatka marzy, dowiadujemy się oczywiście przy okazji rozmowy o nauce języków, o rysowaniu, muzyce. Marzy o Apple iPad Air 2022 (256 GB) +ołówek dorysowania (2 gen) do nauki i rysowania oraz słuchawki Apple AirPods Pro. Dołożymy wszystkich naszych starań, aby tak piękne marzenie, spełnić jak najszybciej!

spełnienie marzenia

2022-08-02

Cudownie jest spełniać marzenia! Widzieć i czuć, jak na naszych oczach pojawia się autentyczna radość, szok, niedowierzanie na twarzy Marzyciela. To najpiękniejsza chwila móc obdarować i zobaczyć to niewypowiedziane szczęście w oczach dziecka.
To dodaje takich skrzydeł, że uwierzcie nam – wiemy, że warto to robić. Realizacja odbyła się dość w zaskakująco szybkim tempie, ponieważ Yeva jutro wraca do swojego domu w Kijowie, na Ukrainie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nieoceniona pomoc Pana Arkadiusza Dębowskiego z firmy HENWAR, który służył pomocą w pozyskaniu sprzętu. Uknuliśmy mały spisek, żeby nastolatka niczego nie podejrzewała. Zaskoczenie Yevy było ogromne, wzruszenie jeszcze większe, a wesołość nie do opisania! Wszystko wyszło pięknie! Dzięki takim ludziom, takim chwilom, chce się spełniać więcej dziecięcych marzeń.
Nasza Marzycielka otrzymała upragniony sprzęt, który będzie służył Jej do nauki, rysunku, słuchania muzyki, a co najważniejsze spełni też rolę rehabilitacyjną w ćwiczeniu ręki po operacji. Rozpakowywała swój prezent, wciąż niedowierzając, zachwycona. Chwilę posiedzieliśmy, zajadając się pysznym plackiem, który mama dziewczynki dla nas upiekła w ramach wdzięczności. Kochana Yevo, cudowna Piękności – trzymamy kciuki za Ciebie! Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy Cię poznać i spełnić Twoje największe pragnienie. Mamy nadzieję, że przepiękne wspomnienia na długo zostaną w Twojej pamięci. A magia serc, jakiej doświadczyłaś, a my dzięki Tobie – będzie Ci towarzyszyć w codziennym życiu. Przenigdy nie przestawaj marzyć!
Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę. Niech dobro, które podarowaliście naszej Marzycielce wróci do Was ze zdwojoną siłą!