Moim marzeniem jest:

Przydomowy plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką i ścianką wspinaczkową

Malwina, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Olsztyn

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-16

W sobotni słoneczny poranek wyruszyłyśmy w kierunku Pasłęka, żeby poznać 4 letnią Malwinkę i jej marzenie. Dziewczynkę zastałyśmy w piaskownicy, gdzie wraz ze starszym bratem chętnie bawią się korzystając z pięknej pogody i przede wszystkim z krótkiej przerwy od pobytu w szpitalu. Dziewczynka w ślicznej różowej sukience i eleganckim kapeluszu z kwiatkiem początkowo nieśmiało opowiadała, o lodach z posypką, które robi z piasku, a zapytana o to jakie najbardziej lubi smaki lodów odpowiedziała, że wszystkie. Po chwili zorientowałyśmy się, że „wszystko” i „wszystkie” to ostatnio ulubiona odpowiedź małej marzycielki: -). Jak wspomniała mama dziewczynki. Malwinka lubi teksty z ulubionej bajki „Masza i niedźwiedź” które potrafi bezbłędnie powtórzyć i to w najbardziej odpowiednim momencie.

Po chwili rozmowy Malwinka ośmieliła się i chętnie opowiedziała, że bardzo chciałaby pójść do przedszkola, bo tam jest „wszystko” i są dzieci. Dodała, że Pani doktor powiedziała, że jak tylko będzie zdrowa to pójdzie. Bardzo podobała się jej zabawa przywiezionymi przez nas balonami, śmiała się dużo i głośno. Wszędzie było jej pełno: -). Marzycielka chce wszystko robić sama i lubi się wspinać, dlatego trzeba ją mieć cały czas na oku. Zapytana o
marzenie w pierwszej chili powiedziała… wszystko: -) po czym, odpowiedziała, że chciałaby mieć swój plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką no i koniecznie, żeby mogła się tam wspinać. Na koniec przemiłego spotkania dziewczynka bardzo chętnie niczym prawdziwa gwiazda pozuje do wspólnego zdjęcia. Malwinko! Zabieramy się do pracy, by jak najszybciej spełnić Twoje marzenie!

spełnienie marzenia

2023-06-03

W słoneczny, czerwcowy dzień wybrałyśmy się do naszej marzycielki Malwinki, z którą po raz pierwszy widziałyśmy się prawie rok temu. To wtedy dowiedziałyśmy się, że największym marzeniem naszej dziewczynki jest przydomowy plac zabaw wraz z huśtawką, zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową.
Marzenie Malwinki udało się zrealizować niedawno, było to dla niej ogromną niespodzianką. Kiedy przyjechali panowie z ekipy budowlanej dziewczynka tak bardzo nie mogła się doczekać kiedy plac zabaw będzie gotowy, że poszła razem z rodzicami nadzorować prace montażowe : ). Kiedy tylko plac był gotowy Malwinka nie mogła się nim nacieszyć, na tyle że rodzice nie mogli namówić jej na powrót do domu.

Kiedy miałyśmy przyjemność ją odwiedzić, Marzycielka razem ze swoim bratem naturalnie bawili się w piaskownicy przy placu zabaw. Dziewczynka zaprezentowała nam jak zwinnie wspina się po ściance wspinaczkowej. Mama opowiedziała nam o tym, jak dziewczynce udało się pokonać lęk przed wysokim huśtaniem się na huśtawce. Wręczyłyśmy naszej malej podopiecznej drobne upominki. Nasza Marzycielka niezmiennie lubi wszystko i wszystko jej się podoba : ). Pobawiłyśmy się trochę wspólnie, po czym dziewczynka wróciła do wspólnej zabawy z bratem. Bardzo się cieszymy, że marzenie, które
udało nam się spełnić pozwala umilić naszej Marzycielce czas, tym bardziej że Malwinka uwielbia przebywać na dworze korzystając z pięknej pogody.


W imieniu całej Fundacji życzymy Ci wszystkiego dobrego i pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć! : )
Dziękujemy uczestnikom Kolacji Marzeń za możliwość spełnienia marzenia naszej podopiecznej!