Moim marzeniem jest:

Umeblowanie pokoju

Wiktoria, 17 lat

Kategoria: inne

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-31

W niedzielne, słoneczne wakacyjne przedpołudnie wybraliśmy się do naszej marzycielki Wiktorii, by poznać Jej najskrytsze marzenie. Oczywiście, zawsze, gdy jedziemy na 1 spotkanie, towarzyszy nam niepewność i ogromne podekscytowanie. Było tak i tym razem. Marzycielka, którą mieliśmy okazję poznać, to uśmiechnięta i bardzo skromna nastolatka, o ogromnym talencie malarskim. Mimo swojego wieku, ma na swoim koncie wiele prac (zwłaszcza prac malowanych techniką pastelową), z których część mieliśmy okazję poznać na żywo. Prace te zrobiły na nas wielkie wrażenie. Mimo precyzji i staranności, Wiktoria stwierdziła, zachowując swoją skromność, że nie sprawiły Jej zbyt dużej trudności. Stwierdziła także, że jeszcze sporo musi się nauczyć (choć zgodnie stwierdziliśmy, że nie dorównujemy Jej do pięt). W chwilach wolnych, poza tworzeniem nowych prac, uwielbia także układać klocki LEGO z serii
ORGANICS, których zestawy zdobiły domowe zacisze. Wiktoria, wraz ze swoimi 2 młodszymi braćmi (którzy także byli razem z Nami) oraz rodzicami, stanowi kochającą się rodzinę, której dobroć i miłość silnie emanowała przez cały czas spotkania. Gdy zapytana, o czym marzy, odpowiedziała, że pragnie, by Jej pokój w nowo budowanym domu został umeblowany. Oczywiście, jako uczennica technikum o profilu zajmującym się architekturą, sama go sobie zaprojektowała, co pokazała Nam w specjalnym programie komputerowym. Jeśli chcesz pomóc nam spełnić marzenie Wiktorii, oraz zapomniała choć przez chwilę o swojej chorobie, nie czekaj i zgłoś się do Nas wspomóc Wiktorię w realizacji Jej marzeni.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktoria - o. Bydgoszcz - Umeblowanie pokoju

Wiktoria wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Umeblowanie pokoju marzyciela Wiktoria.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN