Moim marzeniem jest:

Mavic Air 2S Fly More

Jakub, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-25

Na sam koniec wakacji czekało nas poznanie Jakuba. I to dopiero była przyjemność! Ten czternastoletni chłopak sprawił, że uśmiech nie schodził z naszych twarzy. Jak tu nie polubić od pierwszego spotkania tak fantastycznego nastolatka, który z wielkim entuzjazmem opowiada o swoich zainteresowaniach, dzieli się wiedzą na ten temat, pokazuje swoje kolekcje? A przy tym ma wielkie poczucie humoru i piękny uśmiech. Wielką pasją Kuby jest układanie klocków Lego. Jego zbiory są imponujące, a budowle niesamowite. Mogłyśmy podziwiać kilka z nich. Kolejnym hobby naszego Marzyciela jest czytanie komiksów. Kuba lubi też gotować, razem z mamą czasami przygotowuje posiłki, a jego ulubioną potrawą, tak jak naszą, jest pizza! Kuba mieszka z fantastyczną rodziną oraz gekonem i uroczym pieskiem. Przed Kubą nauka w nowej szkole, do której chłopak podchodzi z wrodzonym entuzjazmem – optymizmu możemy się od niego uczyć! Trzymamy kciuki za nowy etap w życiu naszego Marzyciela. Na sam koniec spotkania nadszedł czas poznania marzenia. Otóż wielkim marzeniem Kuby jest dron, gdyż jak się okazuje, chłopak uwielbia obserwować świat z wysokości i chciałby robić zdjęcia, filmy, wykorzystując do tego właśnie drona! Wybrany, wymarzony przez Kubę model to Mavic Air 2S Fly More.

Drogi Kubo, dziękujemy, że mogłyśmy poznać Ciebie i Twoje fantastyczne marzenie. A wszystkich, którzy pragną je spełnić razem z nami serdecznie zapraszamy do kontaktu z wolontariuszem: Klaudią Suliborska, e-mail: klaudia.suliborska@mammarzenie.org 

spełnienie marzenia

2022-12-19

W naszym trójmiejskim oddziale nie zwalniamy tempa. Mkniemy niczym sanie Świętego Mikołaja i na ostatniej prostej spełniamy kolejne, grudniowe marzenie. Tym razem zrealizowaliśmy marzenie Kuby o otrzymaniu drona!

W domu Kuby widać już świąteczną atmosferę, choinka wystrojona, dom błyszczy czystością, a tematy naszych rozmów krążyły wokół Świąt.

Ten dron był wielkim, wyczekiwanym marzeniem Kuby. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego wiedzy na temat urządzenia – śmialiśmy się z Rodzicami, że to Kuba może przeprowadzać szkolenia i inni mogą uczyć się od Niego. Bez najmniejszych problemów Kuba złożył drona i zaczął opowiadać o jego możliwościach – a te są wielkie: nagrywanie filmów, robienie zdjęć z wielką precyzją z odległych zasięgów. W oczach, na twarzy, a pewnie i w serduchu naszego Marzyciela było widać wielkie szczęście – te chwile są piękne, wzruszające i niezapomniane.

Razem z dronem, Kuba otrzymał voucher na szkolenie lotnicze, które Jego Rodzic będzie mógł zrealizować w AIRBORN – profesjonalnym Ośrodku Kształcenia Lotniczego w Gdyni. Na zajęcia Kuba oczywiście także będzie uczęszczał, pozwolą mu one zdobyć niezbędne wiadomości o użytkowaniu drona w zasięgu wzorku, a jego Rodzicowi niezbędne uprawnienia. Dzięki nim Kuba (pod opieką) będzie mógł używać swój sprzęt i robić piękne zdjęcia czy filmy! Już pierwsze próby fotografii i filmowania otrzymaliśmy od naszego Marzyciela!

Jakubie, rozwijaj pasję, realizuj wszystkie plany i pamiętaj: nigdy, ale to nigdy nie przestawaj marzyć! 

Z całego serca, serdecznie dziękujemy za realizacji marzenia Kuby:

- Fundacji DKMS, Pani Kamili oraz Wszystkim, którzy wpłacili pieniądze na organizowaną przez nas zbiórkę za pośrednictwem platformy zrzutka.pl  – za sfinansowanie zakupu drona,

- Portalowi ŚwiatDronów.pl (swiatdronow.pl) oraz Panu Michałowi – za rozpropagowanie zbiórki,

- Fimie AIRBORN Sp. z o.o.  – najlepszemu Ośrodkowi Kształcenia Lotniczego i Panu Rafałowi Domaradzkiemu – za odpowiedzi na niekończące się pytania, wybór odpowiedniego szkolenia, oraz udzielenie rabatu na szkolenie z licencją.

Niech dobro, które Państwo podarowaliście wróci do Was ze zdwojoną siłą! Dziękujemy!

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Mavic Air 2S Fly More marzyciela Jakub.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN