Moim marzeniem jest:

Konsola NINTENDO Switch

Wiktor, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-24

Razem z Ewą w piękny, upalny poranek pojechałyśmy poznać naszego nowego Marzyciela. Wiktor to bardzo nieśmiały nastolatek, który na samym początku naszej wizyty, ośmielił się zaprosić nas do swojego pokoju. Chłopiec opowiedział nam, że uwielbia czytać komiksy mangi oraz kocha grać na gitarze elektrycznej, czym zaraził go tata. Wiktor jest uczniem drugiej klasy Technikum Informatycznego i to z informatyką oraz programowaniem zamierza związać swoją przyszłość. Kiedy zapytałyśmy o Jego największe marzenie, Wiktor odparł, że bardzo chciałby otrzymać konsolę Nintendo Switch z grami. Sprzęt ten pomoże mu się zrelaksować i zapomnieć, choć na chwilę, o szarości dnia codziennego.

Wiktorze, ogromnie cieszymy się, że mogłyśmy poznać Ciebie i Twoje fajne marzenie. Mamy nadzieję, ze niedługo będziemy mogły spotkać się z Tobą ponownie, tym razem wręczając Ci Twój wymarzony sprzęt.

Wszystkich Państwa, którzy tak jak my lubią spełniać dziecięce marzenia – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

spełnienie marzenia

2022-12-21

Spełnienie marzenia Wiktora ciągle odkładałyśmy w czasie – pogoda płatała nam figle… W końcu przed Świętami Bożego Narodzenia wyszło słońce, stopniał śnieg i mogłyśmy spokojnie ruszyć w drogę, aby wywołać uśmiech na twarzy Marzyciela. Wiktor cierpliwie czekał na nasz przyjazd, a kiedy zapukałyśmy do drzwi Jego domu, uśmiechnął się szeroko. Od razu przystąpiłyśmy do dzieła, wręczając Mu wymarzoną konsolę NINTENDO Switch. Chłopak z wielkim uśmiechem na twarzy otworzył prezent i włączył sprzęt. Był dokładnie taki, jaki sobie wymarzył! Uruchomił grę, opowiadając nam na czym polega i przyznał, że dzisiejszego wieczoru będzie grał na swojej konsoli bardzo długo, kto wie, może nawet do późnych godzin nocnych – granie w tę grę podobno nie ma końca! Jesteśmy pewne, że od teraz wyjazdy do szpitala nie będą nudne, a podczas podróży Wiktor będzie mógł przebywać w wirtualnym świecie.

Wiktorze – ogromnie cieszymy się, że mogłyśmy spełnić Twoje marzenie. Trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki! Nigdy nie przestawaj marzyć.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji marzenia Wiktora i wywołania uśmiechu na Jego twarzy.