Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Dawid, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-05

W pewne poniedziałkowe popołudnie wybraliśmy się do nowego Marzyciela. W drzwiach przywitał nas Dawid z mamą i swoimi starszymi siostrami. Chłopak nie krył ekscytacji całym wydarzeniem. W trakcie rozmowy wyszło na jaw, że Dawid jest zafascynowany architekturą. Nic więc dziwnego, że w wolnym czasie sięga po gry logiczne, choćby rozmaite puzzle, wymagające dużej dokładności i skupienia. Dawidowi nie są obce również gry komputerowe. Mógłby wręcz godzinami siedzieć w wirtualnym świecie Minecrafta. Okazało się również, że Dawid jest wielkim fanem anime, szczególnie animowanych przygodód Naruto i Boruto. Finalnie Dawid zdecydował, że chciałbym dostać komputer stacjonarny, który byłby technicznie przystosowany do gier nowej generacji.

Zachęcamy do pomocy w realizacji tego wyjątkowego marzenia.  Mamy wielką nadzieję, że wspólnymi siłami osiągnięmy wyznaczony cel!

 

 

spełnienie marzenia

2022-11-04

W piątkowy wieczór wpadliśmy ponownie do naszego Marzyciela. Tym razem jednak przybyliśmy z czymś bardzo wyjątkowym, mianowicie wymarzonym komputerem gamingowym. Dokładnie, nadszedł właśnie dzień realizacji Marzenia.

Dawid był zachwycony naszym przybyciem. Nic nie mogło okiełznać jego wielkiego entuzjazmu. Od razu zabrał się za otwieranie paczek ze sprzętem. Sam świetnie, posługując się tylko instrukcją, zarządzał całym procesem podłączania komputera. Nie da się ukryć, że wywiązał się z roli lidera znakomicie. 

Nie mogło się udać bez pomocy obecnych wtedy członków rodziny – mamy, brata i sióstr. Wspólnymi siłami postawiliśmy nowego PC na należytym miejscu. Tamtej chwili towarzyszyła masa entuzjazmu i głośnych śmiechów.  

Wierzymy, że komputer gamingowy sprawi naszemu Marzycielowi wiele radości, zarówno pod względem rozrywkowym, jak i edukacyjnym. Światy wirtualne, w tym Minecrafta, stoją teraz przed Dawidem szerokim otworem.

Dawidzie – trzymamy za Ciebie mocno kciuki! Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy Cię poznać i spełnić Twoje Marzenie. Mamy nadzieję, że nowy komputer pozwoli na realizację kolejnych cudownych Marzeń.