Moim marzeniem jest:

Przydomowy plac zabaw. Zestaw do wypoczynku i zabawy w skład którego wchodzą: Przytulny domek, Trójkąt wspinaczkowy, Fotel wiszący bujany.

Aleksander, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-18

Dzięki Fundacji możemy poznawać wyjątkowe dzieciaki – pełne siły, dzielne, pogodne, rezolutne, szczere, ciekawskie, rozbrykane i mądralińskie. Nie inaczej było podczas spotkania z Marzycielem Aleksandrem. To rozbrajający sześciolatek, który dokładnie wie czego chce. Olek chce zostać rolnikiem, chętnie pomaga rodzicom przy gospodarstwie. Uwielbia zwierzęta i pomaga je karmić, szczególnie dba o kury i świnki. Bardzo lubi małe kotki i powiedział, że kiedyś na pewno takie będzie miał. I jeszcze motor też będzie miał - bo bardzo lubi motory! Większość zabawek naszego Marzyciela związana jest z farmą: traktory różnej wielkości, maszyny rolnicze, zwierzęta gospodarcze. Książki, które Mama czyta Olkowi na dobranoc też muszą być tematycznie związane z gospodarstwem. To naprawdę niesamowite! Olek jest bardzo opiekuńczym, troskliwym i sprawiedliwym starszym bratem, czego rozbrajający przykład mieliśmy na zakończenie naszego spotkania, ale to nasz sekret - proszę nam zaufać - Olek jest jedyny w swoim rodzaju!

Nasz Marzyciel właśnie rozpoczął naukę w zerówce, niestety ze względu na proces leczenia nauka odbywa się indywidualnie, bez kontaktu z klasą. Chłopiec potrzebuje oderwania się od spędzania czasu tylko w domu lub w szpitalu, dlatego jego wielkim marzeniem jest przydomowy, wypasiony plac zabaw, kącik zabaw i relaksu! Marzy, aby tam spędzać wolny czas – bawić się w drewnianym domku, zjeżdżać na koniecznie zielonej zjeżdżalni, wchodzić po drabinkach, huśtać się na huśtawkach i wspinać się po szczebelkach! No po prostu zabawa na całego! I to jest wielkie marzenie Olka, które bardzo chcemy spełnić! Olku, mocno trzymamy kciuki, żebyś jak najszybciej mógł spędzać czas na zabawie na Twoim wymarzonym placu zabaw!

Czy ktoś z Państwa chce pomóc spełnić to piękne dziecięce marzenie? Zachęcamy! Kontakt do wolontariusza: Ania Kędzia, tel. 604 646 281.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksander - o. Trójmiasto - Przydomowy plac zabaw. Zestaw do wypoczynku i zabawy w skład którego wchodzą: Przytulny domek, Trójkąt wspinaczkowy, Fotel wiszący bujany.

Aleksander wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.