Moim marzeniem jest:

Tablet Apple Ipad Air 10,9, 5 gen.64 GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość oraz rysik Apple Pencil 2 generacja

Delfin, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-08

W czwartkowy wieczór wraz z Martyna odwiedziłyśmy naszego marzyciela Delfina. Delfin jest bardzo otwartym, utalentowanym chłopakiem i ma wiele pasji. Gra na saksofonie w zespole w harcerstwie, potrafi złożyć komputer oraz uprawia sport na tyle, ile pozwala mu jego stan zdrowia. Jednak najbliższe jego sercu jest rysowanie. Delfin uczęszcza na kurs rysunku, ponieważ po szkole chciałby studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Z tym też związane jest marzenie Delfina - Tablet Apple Ipad Air 10,9, 5 gen.64 GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość oraz rysik Apple Pencil 2 generacji. To pozwoli mu rozwijać talent na wysokim poziomie korzystając z najnowszych technologii oraz zgłębiać techniku rysunku i malowania. Od Delfina można się wiele nauczyć i nie tylko z różnorodnych dziedzin a także z jego bogatego wnętrze, które jest wyjątkowe i pełne podziwu.

Zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zebraniu środków i spełnieniu największego marzenia Defilna, które nie tylko z pewnością doda mu skrzydeł, ale również pozwoli rozwinąć je jeszcze bardziej.

spełnienie marzenia

2023-05-29

Poniedziałek jako początek tygodnia zaczął się wyjątkowo, otóż nadszedł czas spełnienia marzenia Delfina. Nasz Marzyciel o niczym nie wiedział, miała  być to niespodzianka. Wolontariuszka Marta odwiedziła Delfina w domu z czekoladowym tortem i prezentem, który był największym marzeniem.

Delfin zgodnie z planem niczego się  nie spodziewał, więc był co najmniej zaskoczony. Uśmiech od razu pojawił się na twarzy, a źrenice powiększyły.  Nasz Marzyciel nie mógł uwierzyć, że to ten wielki dzień. Ręce mu się trzęsły przy rozpakowywaniu sprzętu, co to były za emocje! Szczęśliwy chłopak od razu zaczął testować Ipad, opowiadał jak będzie go używać i jak bardzo mu się  przyda w realizacji jego kolejnego marzenia, czyli dążenia na pójścia na architekturę. Całemu wydarzeniu towarzyszyły rozmowy z naszym Marzycielem i jego Mamą, jedliśmy pyszny tort, a tematów nie było końca.

Delfinie to była wielka radość towarzyszyć Ci w tym wielkim dniu, patrzeć jak Twoja wiara w spełnienie marzeń jest jeszcze większa, bo one naprawdę  się spełniają!

Dziękujmy wszystkim osobom a szczególnie osobom zaangażowanym w akcje „Kolacja marzeń” za pomoc w realizacji spełnienia marzenia Delfina!