Moim marzeniem jest:

Fioletowa deska SUP

Nadia, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-18

W niedzielne popołudnie w końcu udało nam się spotkać z naszą Marzycielką Nadią! A więc kim jest Nadia? Już Wam opowiadamy ;)
Nadia to cudowna,silna,kreatywna i pełna pasji dziewczynka! Nie skupia się na jednej rzeczy, lecz na wszystkich równocześnie. Już na wejściu Nadia powitała nas szerokim uśmiechem i wręczyła nam własnoręcznie robione pierścionki, oby tego było mało - w naszym ulubionym fundacyjnym kolorze zielonym! Tak, oto jedno z wielu zainteresowań Nadii - robienie biżuterii !

Gdy zapytałyśmy, co robi całymi dniami, od razu pobiegła do pokoju po swój zestaw do robienia świec i zrobiła nam prezentację, jak zrobić piękne, naturalnie pachnące świeczuszki! Jest w tym naprawdę świetna!

Gdy dłużej zgłębiałyśmy temat jej zainteresowań w końcu powiedziała nam to, co dla niej najważniejsze - woda! Nasza Marzycielka wprost powiedziała, że czuje się jak ryba w wodzie, a pływanie to jej ogromna zajawka. Jednak nie jest to zwykłe amatorskie pływanie- Nadia pokazała nam zdjęcia oraz filmiki jak pływa na stand up paddleboardzie!!! Dziewczynka rozjaśniła nam, o co dokładnie w tym sporcie chodzi - stanie na desce i przemieszczanie się przy użyciu wiosła po jeziorach, morzach, a nawet rzekach! Skąd Nadia dowiedziała się o takim sporcie? To tez już wiemy! Nadia wraz z rodzicami często bywa nad jeziorem. Pewnego dnia zobaczyła osobę pływająca właśnie na takiej desce, a że jest bardzo odważna i nic nie stało jej na przeszkodzie, sama postanowiła spróbować i właśnie w ten oto sposób zaczęła się cała historia.

Możemy tylko domyślić sie o czym marzy Nadia - jest to deska SUP! Najlepiej w jej ulubionym kolorze: fioletowym!

Jest to naprawdę niesamowite marzenie, a to, w jaki sposób nasza Marzycielka opowiadała nam o desce, było nie do opisania, te iskierki w oczach mówiły same za siebie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Edyta Pawłow

email: edyta.pawlow@mammarzenie.org

tel: +48 518 964 561

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nadia - o. Wrocław - Fioletowa deska SUP

Nadia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.