Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Kamilem Labuddą

Zuzanna, 16 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-12

W sobotnie popołudnie spotkałyśmy się z naszą Marzycielką Zuzią. Zuza to pełna pasji, otwarta i wesoła dziewczyna. Bardzo szybko złapałyśmy wspólny język, ponieważ połączyła nas wspólna pasja do siatkówki. Porozmawiałyśmy o minionych Mistrzostwach Świata oraz o ulubionym siatkarzu – Bartoszu Kurku,  z którym Zuzia miała okazję spotkać się w szpitalu w Warszawie. Oprócz pasji do siatkówki Nasza Marzycielka ma jeszcze jedną dość niecodzienną pasję, a jest nią motoryzacja. Tą pasją zaraził ją wuja i od lat wspólnie jeżdżą na wydarzenia motoryzacyjne, prowadzą długie rozmowy o samochodach, a Zuzanna w wolnych chwilach uwielbia pogłębiać wiedzę na ten temat oglądając filmiki na YouTube. Po emocjonujących rozmowach o zainteresowaniach przyszła się przedstawić maskotka rodziny czyli biały maltańczyk Atos. Marzycielka zdradziła nam, że bardzo chciałaby mieć swojego psa, który byłby przywiązany do niej, którego mogłaby nauczyć sztuczek. Niemniej jednak jest to marzenie, które chce zrealizować w przyszłości kiedy będzie więcej czasu spędzała w domu.

Po poznaniu naszej Marzycielki przyszedł czas na najważniejsze pytanie naszej rozmowy czyli pytanie o marzenie. Zuza po krótkiej chwili namysłu opowiedziała nam o swoim największym i najskrytszym marzeniu, którym jest spotkanie z twórca kanału Budda TV czyli Kamilem la Budda.

Marzenie Zuzanny doskonale odzwierciedla jej osobowość i pasje, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się spełnić marzenie tej otwartej i radosnej dziewczyny.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mateusz Mostowski

email: mateusz.mostowski@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 631

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Poznań - Spotkanie z Kamilem Labuddą

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z Kamilem Labuddą marzyciela Zuzanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN