Moim marzeniem jest:

Udział w Grand Prix w Formule 1 w Wielkiej Brytanii

Zuzanna, 17 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Poznań

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-12

W sobotnie popołudnie spotkałyśmy się z naszą Marzycielką Zuzią. Zuza to pełna pasji, otwarta i wesoła dziewczyna. Bardzo szybko złapałyśmy wspólny język, ponieważ połączyła nas wspólna pasja do siatkówki. Porozmawiałyśmy o minionych Mistrzostwach Świata oraz o ulubionym siatkarzu – Bartoszu Kurku,  z którym Zuzia miała okazję spotkać się w szpitalu w Warszawie. Oprócz pasji do siatkówki Nasza Marzycielka ma jeszcze jedną dość niecodzienną pasję, a jest nią motoryzacja. Tą pasją zaraził ją wuja i od lat wspólnie jeżdżą na wydarzenia motoryzacyjne, prowadzą długie rozmowy o samochodach, a Zuzanna w wolnych chwilach uwielbia pogłębiać wiedzę na ten temat oglądając filmiki na YouTube. Po emocjonujących rozmowach o zainteresowaniach przyszła się przedstawić maskotka rodziny czyli biały maltańczyk Atos. Marzycielka zdradziła nam, że bardzo chciałaby mieć swojego psa, który byłby przywiązany do niej, którego mogłaby nauczyć sztuczek. Niemniej jednak jest to marzenie, które chce zrealizować w przyszłości kiedy będzie więcej czasu spędzała w domu.

Po poznaniu naszej Marzycielki przyszedł czas na najważniejsze pytanie naszej rozmowy czyli pytanie o marzenie. Zuza po krótkiej chwili namysłu opowiedziała nam o swoim największym i najskrytszym marzeniu, którym jest spotkanie z twórca kanału Budda TV czyli Kamilem la Budda.

Marzenie Zuzanny doskonale odzwierciedla jej osobowość i pasje, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się spełnić marzenie tej otwartej i radosnej dziewczyny.

spotkanie - zmiana marzenia

2023-07-22

[English version below]

W letnie, lipcowe popołudnie mieliśmy okazję ponownie spotkać się z Zuzią. Choć stanowiło to dla nas cudowną okazję by znowu porozmawiać z naszą Marzycielką, niestety musieliśmy wspólnie podjąć decyzję o rezygnacji z pierwszego marzenia. Bowiem pomimo starań zarówno naszych, jak Zuzy, która również była zdeterminowana by zrealizować marzenie, osiągnięcie tego celu okazało się niemożliwe.

Nie oznacza to jednak, że zamierzamy razem z Zuzią się poddać. Nasza Marzycielka ma bowiem wiele ciekawych marzeń, których urzeczywistnienie jeszcze przed nią. Jednym z nich, w którym chcielibyśmy ją teraz wesprzeć, jest udział w Grand Prix Formuły 1 w Wielkiej Brytanii.

Z radością dowiedzieliśmy się bowiem, że Zuzia coraz mocniej wraca do jednej ze swoich największych pasji, o której mieliśmy okazję porozmawiać już podczas pierwszego spotkania, czyli motoryzacji.

W szczególności, Zuzia ponownie spędza czas na śledzeniu świata Formuły 1, a zwłaszcza stajni Mercedes oraz Lewisa Hamiltona, którego jest wielką fanką, i którego ostatnie zwycięstwo w kwalifikacjach wywołało w niej euforię i ogrom pozytywnych emocji (choć miano ulubionego kierowcy jest nadal zarezerwowane dla, będącego już na sportowej emeryturze, Sebastiana Vettela).

W toku naszej rozmowy, nie ulegało wątpliwości, że Zuzia nie jest niedzielną fanką tego sportu, a jej wiedza znacznie przekracza wiedzę przeciętnego fana sportu. Tym bardziej z zafascynowaniem dowiadywaliśmy się, jak bardzo zaangażowana jest tę pasję, oglądając nie tylko wyścigi, ale również kwalifikacje, treningi oraz programy o Formule 1.

Nie mamy więc wątpliwości, że Zuzia jak mało kto, zasługuje, ale również doceni możliwość obejrzenia wyścigu Formuły 1 na żywo, w ojczystym kraju Lewisa Hamiltona. Wierzymy, że taka możliwość byłaby ukoronowaniem cudownej pasji Zuzi, pielęgnowanej od najmłodszych lat.

-

On July afternoon, we had an opportunity to meet Zuzia again. Although it was a wonderful chance for us to talk with our Dreamer, sadly, we had to decide to give up on her first dream. Despite our efforts we couldn’t make Zuza’s wish come true.

That does not mean we are giving up. Zuzanna has many passions and dreams. One of them, in which we would like to support her, is the participation in the Grand Prix of Formula 1 in the Great Britain.

We were happy to learn that Zuzia is promptly returning to one of her greatest passions, which we had the opportunity to talk about during the first meeting – motorsport.

In particular, Zuzia spends her time following the world of Formula 1, especially the Mercedes crew and Lewis Hamilton of whom she is a huge fan, and whose last victory in qualifications caused her euphoria and a lot of positive emotions (however the title of the favourite driver is still reserved for the now retired Sebastian Vettel).

In the course of our conversation, there was no doubt that Zuzia is a real fan of this sport, and her knowledge far exceeds the knowledge of an average sports fan. We were even more fascinated to find out how much she is involved in this passion, she watches races, but also qualifications, trainings and programs about Formula 1.

So we have no doubt that Zuzia deserves, but also will appreciate, the opportunity to watch the Formula 1 race live in Lewis Hamilton's home country. We believe that such a possibility would be the culmination of Zuzia's wonderful passion, cultivated from an early age.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Izabela Sieracka

email: izabela.sieracka@mammarzenie.org

tel: +48 668 616 784

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Poznań - Udział w Grand Prix w Formule 1 w Wielkiej Brytanii

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.