Moim marzeniem jest:

Hulajnoga elektryczna czarna z kołami "terenowymi" do jazdy po piaszczystych powierzchniach, oświetleniem, oraz wytrzymałym akumulatorem (żeby nie trzeba było często ładować) + kask beżowy i ochraniacze.

Katarzyna, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-19

W połowie września miałam okazję poznać Marzycielkę Kasię, która jest uczennicą klasy szóstej szkoły podstawowej. W styczniu na początku roku wykryto u Kasi glejaka nerwu wzrokowego i obecnie przechodzi długi proces leczenia. Podczas spotkania można było dowiedzieć się o zainteresowaniach Kasi do których należy tworzenie własnych rysunków oraz prac artystycznych. W domu Nasza Marzycielka odbywa szkolną nauke oraz spędza czas z czwórką rodzeństwa, siostrą i braćmi. Podczas rozmowy z Kasią można było dowiedzieć się o planach takich jak np. wyprawa na hulajnodze elektrycznej albo lot balonem. Okazuje się, że aktualnym marzeniem Kasi jest spotkanie znanego artysty muzycznego Dominika Rupińskiego, który zamuje się prowadzeniem bloga dotyczących fotografii, mody, muzyki czy podróżowania. Kasia jest zainteresowana tematami związanymiz prowadzeniem bloga. Marzenie jest bardzo ciekawe i oryginalne, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się je zrealizować.

spotkanie - zmiana marzenia

2023-11-07

Z Kasią poznaliśmy się po raz pierwszy we wrześniu 2022 roku. Od tego czasu Kasia nieco się zmieniła, wydoroślała, a wraz z nią zmieniło się również jej marzenie. Postanowiliśmy spotkać się z Naszą Marzycielką ponownie, aby sprawdzić jak teraz wyglądają jej zainteresowania i o czym aktualnie marzy. Kasieńka to bardzo konkretna, młoda kobietka. Polubiłam historię i chętnie się jej uczy, prawie tak chętnie, jak języka niemieckiego :) W lekcjach indywidualnych towarzyszą jej uroczy kot o imieniu Książe i piesio – Łatek. W wolnym czasie stara się jeździć na rowerze, w miarę możliwości i sprzyjających warunków atmosferycznych, często rozmawia także ze swoją przyjaciółką Wiktorią albo ogląda kolejne odcinki Squid Game. Liczy, że odwiedzi kiedyś polskie góry. Podczas pierwszego spotkania wspomniała, że planuje wyprawę na hulajnodze elektrycznej i, jak się okazało, to się nie zmieniło :) Zapytana o nowe marzenie konkretnie i zdecydowanie oznajmiła – hulajnoga elektryczna! Kasia chciałaby dostać hulajnogę dostosowaną do nierównych powierzchni tak, aby bezpiecznie móc korzystać z niej w okolicach domu. Hulajnoga, koniecznie w kolorze czarnym wraz z beżowym kaskiem i kompletem niezbędnych ochraniaczy to wymarzony komplet do jazdy, stanowiący dla Kasi alternatywę dla roweru, gdy Nasza Marzycielka nie czuje się na siłach, aby wprawiać rower w ruch.
To cudowna dziewczyna, z głową pełną planów. Odważna. Pomóżmy jej spełnić to marzenie! Wszystkich chętnych wspomóc w realizacji tego marzenia, zapraszamy do kontaktu z Fundacją.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marta Chwietkiewicz

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Katarzyna - o. Trójmiasto - Hulajnoga elektryczna czarna z kołami "terenowymi" do jazdy po piaszczystych powierzchniach, oświetleniem, oraz wytrzymałym akumulatorem (żeby nie trzeba było często ładować) + kask beżowy i ochraniacze.

Katarzyna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.