Moim marzeniem jest:

Aparat FujiFilm Instax mini 11 w kolorze fioletowym wraz z zestawem akcesoriów

Oliwia, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • National Westminster Bank

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-11

We wtorek, 11 października udało się Nam poznać Naszą Nową Marzycielkę Oliwię. Oliwia to 10-letnia dziewczynka. Choć na początku spotkania troszkę się zestresowała, później wiele powiedziała o sobie. Oliwia lubi zwierzęta. Zwłaszcza psy, których ma aż trzy. Oprócz tego dziewczynka bardzo lubi tworzyć nowe, artystyczne rzeczy, np. robić bransoletki. Oliwia mówiła, że tworzy je często na prezenty dla rodziny. 10-latka lubi też nagrywać filmiki, montować je. Podczas spotkania mogłam zobaczyć kilka z nich i bardzo mile się zaskoczyłam. Wielką pasją Oliwii jest też robienie zdjęć. Dziewczynka bardzo lubi robić zdjęcia krajobrazu, a zwłaszcza zachodów słońca. Okazało się właśnie, że marzenie Oliwii jest związane z tym zajęciem. Dziewczynka chciałaby dostać Aparat FujiFilm Instax mini 11 w kolorze fioletowym wraz z zestawem akcesoriów.
Wierzymy, Oliwio że uda nam się spełnić Twoje najskrytsze marzenie, aby jeszcze bardziej Cię uszczęśliwić. Nigdy nie przestawaj marzyć!
 
 

spełnienie marzenia

2022-11-27

W ostatnią niedzielę listopada, kiedy z oknem można było dojrzeć już pierwsze oznaki zimy odbyło się spełnienie marzenia Oliwii.

Do ostatniej chwili dziewczynka nie wiedziała, co ją czeka, choć pozostali członkowie rodziny byli zaangażowani w organizację całego spotkania. Przy powitaniu z Oliwią zapytałam czy domyśla się dlaczego w ogóle się spotykamy. Następnie przekazałam jej oba pudełka w których był aparat wraz z wszystkimi dodatkami. Oliwia wraz z tatą i siostrą z wielkim zaangażowaniem zajęli się otwieraniem wszystkich prezentów. Kiedy tylko udało się uruchomić aparat Oliwia zaczęła robić pierwsze zdjęcia. Na pamiątkę dostałam też jedno wspólne zdjęcie. Przez całe spotkanie można było zauważyć, że dziewczynka jest naprawdę bardzo szczęśliwa a zarazem trochę się stresuje. Jednak nie był to koniec atrakcji. W drodze do Oliwii pomyślałam, że nie wręczę jej wszystkich prezentów od razu. Dlatego też powiedziałam, że muszę na chwilę pójść do samochodu. Kiedy wróciłam z klockami Lego, Oliwia nie mogła uwierzyć. Zawstydziła i wzruszyła się jednocześnie. Na koniec wykonaliśmy jeszcze kilka zdjęć. Dwa dni po spotkaniu otrzymałam wiadomość, w której mama jeszcze raz podziękowała za spełnienie marzenia córki. Dla takich chwil kiedy widzi się szczęście marzyciela warto być wolontariuszem. Dziękujemy Pracownikom Banku NatWest za pomoc w spełnieniu marzenia  Oliwii. To dzięki Wam dziewczynka otrzymała swój wymarzony aparat.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Aparat FujiFilm Instax mini 11 w kolorze fioletowym wraz z zestawem akcesoriów marzyciela Oliwia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN