Moim marzeniem jest:

Traktor na akumulator

Adam, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-12

W piękne październikowe popołudnie ruszyliśmy do naszego marzyciela w trasę koło Nowinki. Przywitali nas marzyciel Adaś, jego przesympatyczna mama oraz braciszek. Adaś ma 5 lat i od kiedy pamięta bardzo chce zostać rolnikiem jak jego tata. Ma w swoim gospodarstwie króliki, 2 psy, cielaki oraz krowy, które pomaga doić. Pasjonuje się ciągnikami i kombajnami. Bardzo chętnie pomaga rodzicom w pracy na roli. Uwielbia bawić się na podwórku koparkami, tworząc przeróżne budowle. Największym marzeniem Adasia jest własny ciągnik, na którym mógłby poczuć się jak prawdziwy rolnik, naśladując tatę.
 
Pozwólmy Adasiowi spełnić jego marzenie i cieszyć się z wymarzonej zabawki :)

spełnienie marzenia

2022-11-27

Pięknie jest spełniać marzenia. A jeszcze pięknej, gdy marzeniem naszego podopiecznego jest traktor. 
 
A więc pięknego listopadowego popołudnia ruszyliśmy do naszego Marzyciela Adasia i jego rodzinnego miasta koło Augustowa. Tam czekali na nas rodzice chłopca, którzy zaparzyli nam gorącą kawę i poczęstowali pysznym ciastem, gdy chłopiec się bawił na górze ze swoim braciszkiem. 
 
Nagle zawołali go rodzice do pokoju w którym siedzieliśmy i  w którym czekał na niego ciągnik. Adaś jak przyszedł i kiedy go zobaczył to bardzo się ucieszył  Chłopczyk od razu na niego wsiadł i szczęśliwy jeździł po całym domu zachwycając się cudownym prezentem. Te spełnione marzenie zostanie w naszych myślach.
 
Jeszcze raz ślemy wielkie podziękowanie dla Sponsora DKMS za pomoc w spełnieniu marzenia Adasia
Pamiętaj Adasiu, aby nigdy nie przestawać marzyć!!

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Traktor na akumulator marzyciela Adam.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN