Moim marzeniem jest:

3 do wyboru, jeszcze się zastanawia (własna sesja zdjęciowa do portfolio; fotografowanie koncertu znanego artysty; wyjście na wybiegu)

Alicja, 17 lat

Kategoria: być

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2022-10-04

Do trzech razy sztuka! Mimo przeciwności, które dwukrotnie przeszkodziły nam w spotkaniu z Alicją, trzeci umówiony termin okazał sie szczęśliwy. Słonecznym popołudniem odwiedziłysmy naszą Marzycielkę. Pierwsze spotkanie pozwoliło nam na poznanie wszystkich członków najbliższej rodziny - wliczając 2 kotki. Szybko złapaliśmy kontakt dzięki wspólnym zamiłowaniom, m.in. do aut, modelingu czy wyjazdów na Hel!

Poznałyśmy wiele pasji Alicji - muzyka, windsurfing, fantastyka, ale przede wszystkim: świat fotografii. Alicja czuje się jak ryba w wodzie po dwóch stronach obiektywu - zarówno fotografuje (często osoby, które nie miały jeszcze okazji wcielić się w rolę modeli), jak i pozuje (tworząc wtedy samodzielnie swoje stylizacje). Lubi autoportrety, ale nie ogranicza się do nich w swoich artystycznych sesjach. Czasem sama tworzy nawet swoje kreacje! Jej prace można podziwiać m.in. na jej Instagramie, a tutaj wrzuciliśmy małą próbkę. Udało się nam również obejrzeć kilka jej prac - rysunek i malarstwo to kolejne obszary, w których się realizuje. Widać to od razu, gdy wchodzi się do jej pełnego prac, szkiców i obrazów pokoju. Wierzcie, robi wrażenie!

Alicja wciąż zastanawia się nad wyborem swojego marzenia – ma aż 3 pomysły, ale to, co wie na pewno, to że będzie związany z fotografią! Na jaki padnie? Własne portfolio, wyjście na wybiegu, może sesja zdjęciowa lub fotografowanie ciekawego artysty? Czekamy z niecierpliwością na wybór - na pewno będzie ciekawie !

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mateusz Mostowski

email: mateusz.mostowski@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 631

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Alicja - o. Poznań - 3 do wyboru, jeszcze się zastanawia (własna sesja zdjęciowa do portfolio; fotografowanie koncertu znanego artysty; wyjście na wybiegu)

Alicja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.