Moim marzeniem jest:

Marzycielka się zastanawia

Alicja, 18 lat

Kategoria: inne

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2022-10-04

Do trzech razy sztuka! Mimo przeciwności, które dwukrotnie przeszkodziły nam w spotkaniu z Alicją, trzeci umówiony termin okazał sie szczęśliwy. Słonecznym popołudniem odwiedziłysmy naszą Marzycielkę. Pierwsze spotkanie pozwoliło nam na poznanie wszystkich członków najbliższej rodziny - wliczając 2 kotki. Szybko złapaliśmy kontakt dzięki wspólnym zamiłowaniom, m.in. do aut, modelingu czy wyjazdów na Hel!

Poznałyśmy wiele pasji Alicji - muzyka, windsurfing, fantastyka, ale przede wszystkim: świat fotografii. Alicja czuje się jak ryba w wodzie po dwóch stronach obiektywu - zarówno fotografuje (często osoby, które nie miały jeszcze okazji wcielić się w rolę modeli), jak i pozuje (tworząc wtedy samodzielnie swoje stylizacje). Lubi autoportrety, ale nie ogranicza się do nich w swoich artystycznych sesjach. Czasem sama tworzy nawet swoje kreacje! Jej prace można podziwiać m.in. na jej Instagramie, a tutaj wrzuciliśmy małą próbkę. Udało się nam również obejrzeć kilka jej prac - rysunek i malarstwo to kolejne obszary, w których się realizuje. Widać to od razu, gdy wchodzi się do jej pełnego prac, szkiców i obrazów pokoju. Wierzcie, robi wrażenie!

Alicja wciąż zastanawia się nad wyborem swojego marzenia – ma aż 3 pomysły, ale to, co wie na pewno, to że będzie związany z fotografią! Na jaki padnie? Własne portfolio, wyjście na wybiegu, może sesja zdjęciowa lub fotografowanie ciekawego artysty? Czekamy z niecierpliwością na wybór - na pewno będzie ciekawie !

 

 

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-18

***English below***

Po odpowiednim namyśle, Alicji udało się odkryć swoje najprawdziwsze marzenie! W lutowy weekend skontaktowałyśmy się ponownie z Marzycielką, która na pierwszym spotkaniu zgromadziła kilka pomysłów na realizację swojego marzenia. Zapadła już jednak decyzja, by połączyć pasję fotograficzną oraz muzyczną, i przeżyć koncert Arctic Monkeys (zespołu, który Alicja ceni zarówno za muzykę, jak i a show, które prezentują podczas występów) z nieco innej, profesjonalnej perspektywy – za obiektywem!

Alicja marzy o doświadczeniu, którym będzie sfotografowanie widowiskowego koncertu z miejsc przeznaczonych dla zatrudnionych fotografów, wejście za kulisy i poczucie, że jest częścią przedsięwzięcia. Będzie to wspaniała okazja do połączenia jej umiejętności i pasji, a owocem tego, oprócz wyjątkowych fotografii, będą niesamowite wspomnienia. Alicja bardzo lubi koncerty, i wzięcie udziału w jednym z nich w zupełnie nowej roli będzie dla niej na pewno czymś niezwykłym. Oprócz tego poszerzy swoją galerię zdjęć o profesjonalne ujęcia światowej sławy gwiazd – sami jesteśmy podekscytowani, i nie możemy się doczekać!

***

After thinking about it for a bit, Alicja has discovered a true dream of hers! On a February weekend, we have reached out again to our Dreamer, who during our first meeting had a couple of ideas for a dream we possibly can help come to life. This time, the final decision has been made – specifically, to combine Alicja’s passion for both music and photography by seeing and documenting Arctic Monkeys’ show live from behind a camera’s lens!

Alicja dreams about becoming a professional live music show photographer for a day – the experience of taking photos from special areas reserved only for the media, being backstage and most importantly, being a part of the team that helps bring the show to life. It will be an amazing opportunity to combine her skills and her passion – as a result of that, she will create not only incredible photos, but also some unforgettable memories. Alicja really enjoys music shows, and attending one not only as a fan, but also as a vital element of the backstage crew will definitely be an extraordinary experience that will stay with her for years to come. Besides that, she will enhance her personal portfolio with some professional shots of a world-class music star – what’s there not to like? We’re very excited ourselves and honestly, we can’t wait to make her dream come true!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Paula Raczkowska

email: paula.raczkowska@mammarzenie.org

tel: +48 604 693 423‬

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Alicja - o. Poznań - Marzycielka się zastanawia

Alicja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Marzycielka się zastanawia marzyciela Alicja.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN