Moim marzeniem jest:

Lekcja tańca u Marianeli Núñez (Prima balleriny The Royal Ballet London) w Londynie

Nina, 17 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-04

[ENGLISH VERSION BELOW]

Nasi Marzyciele w zasadzie zawsze potrafią nas czymś zaskoczyć. Tak było też i tym razem, gdy spotkaliśmy się z Niną, która podzieliła się z nami niezwykłą pasją i związanym z nią swoim największym marzeniem.  Ale zanim opowiemy Wam o tym niezwykłym marzeniu, pozwólcie, że najpierw przedstawimy Wam Ninę i Jej niezwykłą pasję.

Na pierwsze spotkanie udaliśmy się do domu Naszej Marzycielki, gdzie mieliśmy okazję poznać również jej rodziców. Zostaliśmy wprowadzeni do świata baletu i opery, do czarodziejskiej krainy muzyki i tańca. Musicie bowiem wiedzieć, że Nina to prawdziwa, artystyczna dusza. Dziewczyna uczy się w trzeciej klasie szkoły baletowej i pasjonuje się tańcem. Jest niezwykle utalentowana, ale też ogromnie pracowita. Mimo młodego wieku, Nina ma już swój plan na życie. Dokładnie wie czym chce się zajmować w przyszłości. Doskonale rozumie, że żeby rozwinąć swój talent, trzeba w to włożyć ogrom pracy. Tylko talent poparty ciężką pracą daje szanse na sukces.

Treningi połączone z nauka zajmują jej około 10 godzin dziennie. W przyszłości planuje zostać zawodową tancerką baletową. Stawia sobie bardzo wysokie wymagania, jest konsekwentna w tym co robi i stale dąży do perfekcji. Nasza Marzycielka jest wprost tytanem pracy i wkłada wiele sił w to co kocha. 

Nina to prawdziwa kopalnia wiedzy o tańcu i muzyce. Jej opowiadań o operze i balecie można by słychać godzinami. Miły czas spotkania upływał nam bardzo szybko, w jego trakcie poprosiliśmy Ją o narysowanie swoich Marzeń. Spodziewaliśmy się, że będą one niezwykłe i intuicja nie zawiodła nas.
Największym Marzeniem Niny jest lekcja Tańca w Londynie u Marianeli Núñez – Prima Balleriny w The Royal Ballet London. Ta brytyjsko-argentyńska artystka jest wprost idolką naszej Marzycielki. Warto odwiedzić jej profil na Instagramie #marianelanunezofficial. 

Marzeniem zapasowym jest trzytygodniowy kurs w Danish Royal Ballet w Kopenhadze. Natomiast Marzeniem awaryjnym jest iPad Pro 11” z klawiaturą i rysikiem Apple Pencil.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zabrać się do pracy nad Największym Marzeniem Niny. Dziękujemy Ci Nina za te niezwykłe marzenia, za Twoją pasję i za to, że zechciałaś się z nami nią podzielić.

Życzymy Ci dużo zdrowia i trzymamy kciuki za Twoje występy na deskach teatrów operowych całego świata!

---

The Dreamers of Mam Marzenie Foundation constantly surprise & amaze us. We were astonished by Nina indeed, who shared with us her exceptional passion and the greatest dream related to it. However, before we will tell you more about this dream, let us introduce Nina to you.

We met Nina at her home where she also introduced us to her parents. In a moment, we were brought to the world of ballet and opera, the magic land of dance & music. You should know that Nina is a real artistic soul. She is a student of the ballet school and her major passion is dance. She is a very talented but also hardworking person. Despite the young age, she already knows who she will be in the future. She also understands that the top talent has to be supported by hard work and it is the only possible way to achieve success.

Nina is the student of the secondary school. Her trainings, together with the regular school classes, take about 10 hours a day. She wants to be a professional ballet dancer in her adult's life and she is absolutely passionate about it. She is a perfectionist and she loves what she does. We are impressed by her knowledge connected to dance & music. We could have listened her talking about music and opera all the time and we would have never been bored.

That explains it all and the fact that the greatest wish of Nina is to meet Marianela Núñez in-person, The Prima Ballerina of The Royal Ballet London, and take a dance lesson from her idol.

Thank you Nina for sharing your dreams with us. We promise you to make a big effort to help your dreams come true. We will support you and do everything we can to make it happen.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Urban

email: mateusz.mostowski@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 631

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nina - o. Poznań - Lekcja tańca u Marianeli Núñez (Prima balleriny The Royal Ballet London) w Londynie

Nina wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.