Moim marzeniem jest:

IPhone 14 Pro

Maciek, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-24

W poniedziałek 24 października mieliśmy ogromną przyjemność poznać naszego nowego Marzyciela - Maćka. Na początku spotkania Chłopiec opowiedział nam o sobie. Odebraliśmy go jako bardzo otwartą, inteligentną i towarzyską osobę. Maciek niedawno rozpoczął naukę w szkole średniej, co jest dla niego ważnym wydarzeniem. Niestety z powodu choroby był w szkole zaledwie kilka dni. Obecnie przebywa w domu skąd jeździ na badania do szpitala, wyniki badań nie pozwalają na powrót do szkoły jak i przebywanie w towarzystwie innym osób niż najbliższa rodzina. 

Przedstawiliśmy naszemu Marzycielowi możliwe kategorie marzeń. Dla Chłopca wybór był oczywisty – najnowszy iPhone 14 Pro. Ważne jest, aby telefon miał możliwość nagrywania w 4k, ponieważ hobby Maćka jest uwiecznianie na filmach miejsc, które odwiedza. Taki smartphone były dla Chłopca zarówno źródłem rozrywki, jak i narzędziem do nauki oraz rozwijania pasji. W obecnej sytuacji telefon jest jedynym oknem na świat – dzięki niemu ma kontakt z ludźmi z którymi na tą chwilę nie może się spotkać osobiście. 

Nie możemy się doczekać momentu spełnienia tego marzenia. Mamy nadzieję, że wydarzy się to jak najszybciej

 

 

spełnienie marzenia

2023-01-09

Ogromnym pragnieniem naszego Marzyciela Macieja było posiadanie smartfona iPhone 14pro. Mieliśmy niemałe trudności ze zdobyciem sprzętu, ale na szczęście nam się udało. Po skompletowaniu marzenia przesłaliśmy je Maćkowi. Jesteśmy przekonani, że otrzymanie nowego telefonu sprawiło wielką radość Chłopcu. Otrzymaliśmy relację fotograficzną z nowym telefonem, na twarzy Macieja widać uśmiech i błysk w oku. Chłopiec dzięki nowemu urządzeniu będzie mógł kreatywnie spędzać czas, rozwijać swoje pasje, jak również będzie to znakomite narzędzie do nauki. Maćku, dziękujemy Ci za to, że mogliśmy Ciebie poznać i spełnić Twoje marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć!

W imieniu Maćka i całej Fundacji serdecznie dziękujemy sponsorom tego marzenia: firmie Maxto Sp. z o.o. S.K.A., uczestnikom pogrzebu Pani Lucyny, którzy zamiast kwiatów wrzucili datek do naszej puszki oraz uczestnikom i gwiazdom akcji Kolacja Marzeń.