Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Igor, 17 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-23

Poznajcie Igora! To chłopak o wielu pasjach, który uwielbia kontakt z ludźmi i z pewnością nie można o nim powiedzieć, że jest wstydliwy :)

Igor przywitał nas z wielką radością i nie ukrywał, że doskonale wie w jakim celu go odwiedziliśmy! Lodołamacz w postaci kart piłkarzy okazał się strzałem w dziesiątkę, bo jak się okazało, nasz nowy Marzyciel, to wielki fan sportu wszelakiego, ale przede wszystkim piłki nożnej. Bez większego problemu rozpoznował piłkarzy z kart i dodatkowo wymieniał w jakich klubach grają. W międzyczasie, okazało się, że nie tylko sport tak bardzo fascynuje Igora. Chłopak wielką frajdę ma również z grzybobrania i z dumą wymieniał jakie okazy najczęściej zbiera. Mało tego! Igor słynie również z zamiłowania do gotowania i często przyrządza dla najbliższych przeróżne potrawy, które pochodzą wprost z jego głowy :) Nastolatek mógłby tak opowiadać i opowiadać bez końca, a nam czas płynął ekspresowo. Nie mogliśmy jednak się doczekać, aby zadać to najważniejsze pytanie! “Jakie jest Twoje marzenie?” Wówczas oczy Igora rozpromieniały jeszcze bardziej i już wiedzieliśmy, że wyobraża sobie ten moment, moment spotkania z Robertem Lewandowskim, bo właśnie to jest największe pragnienie naszego Marzyciela :) Jako wierny kibic chciałby mieć chociaż tę chwilę, aby uścisnąć dłoń swojego idola, zamienić słowo, otrzymać autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezwykle wzruszające i pełne emocji spotkanie :)

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Musiał

email: joanna.musial@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Igor - o. Trójmiasto - Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Igor wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z Robertem Lewandowskim marzyciela Igor.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN