Moim marzeniem jest:

Rower

Kacper, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-23

Jadąc na spotkanie z naszym nowym Marzycielem, Kacprem, zastanawialiśmy się jak zwykle, czy uda nam się poznać marzenie, czy chłopiec nie będzie wstydliwy. Już po przekroczeniu progu domu wiedzieliśmy, że nie mamy czym się martwić! Kacperek okazał się bardzo radosnym, komunikatywnym chłopcem i prędko wraz z młodszą siostrą zaprosili nas do środka. Lodołamacz w postaci auta- lawety sprawdził się i już po chwili zabawka uruchomiła wyobraźnię naszego Marzyciela. Wspólnie się bawiliśmy, rozmawialiśmy, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że chłopiec uwielbia budować z klocków i nie ma dnia, aby nie powstała jakaś nowa, ciekawa budowla. W końcu nadszedł ten moment, gdy postanowiliśmy dowiedzieć się o czym marzy Kacper, bo przecież to była nasza dzisiejsza misja! Chłopiec bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, ale jego choroba nie pozwala mu korzystać z tradycyjnych hulajnóg, czy rowerów, dlatego chłopiec marzy o rowerze, który będzie dostosowany do jego możliwości i pozwoli mu wspólnie z najbliższymi odbywać wycieczki po okolicy.

Może pomożesz nam spełnić to marzenie? :)

spełnienie marzenia

2022-12-27

Zimowe przejażdżki rowerowe? Czemu nie! Kacperek od teraz każdy cieplejszy dzień spędza na świeżym powietrzu i cieszy się nowym rowerem :) Ile frajdy mu to sprawia! Do koszyczka pakuje swoje skarby i wraz z młodszą siostrą jest nie do dogonienia! :) Tak bardzo się cieszymy jego radością i jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele odkryje podróżując swoją pomarańczową strzałą :)

Z całego serca dziękujemy sponsorowi tego marzenia, kolejny raz przekonaliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ludzie o wielkich sercach są wokół nas.