Moim marzeniem jest:

smartfon z większym ekranem niż dotychczasowy

Seweryn, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-13

Aż trudno nam uwierzyć, że Mama Seweryna czekała na nas przy windach na parterze w Centrum Zdrowia Dziecka, tylko my o tym nie wiedziałyśmy, a potem wjeżdżałyśmy razem z Nią windą, też nie wiedząc, że to ona! A ona nie wiedziała, że to my! Ale w końcu się znalazłyśmy na oddziale! Okazało się, że Seweryn jest uzdolniony artystycznie, z pewnością po Mamie, której prace wisiały na ścianie sali. Odkrył jakiś rok temu, że lubi rysować, najchętniej ołówkiem i robiąc portrety znajomych osób. Niestety nie miał przy sobie żadnej pracy, a z przyjemnością byśmy ją obejrzały. Jak przystało na prawie nastolatka, lubi też grać w gry komputerowe z kolegami, gdy są dostępni, szczególnie takie w pierwszej osobie, gdzie trzeba przed kimś albo przed czymś uciekać. I z pewnością by nas ograł gdybyśmy mieli zagrać razem! Seweryn wiedział, że mamy go odwiedzić, nie wiedział jednak do końca jaki jest cel naszej wizyty. Opowiedziałyśmy mu o wszystkich kategoriach marzeń. Jest fanem Youtubera Konrada, który nagrywa filmiki z gier, jednak po chwili namysłu nasz Marzyciel stwierdził, że, nawet jeśli jest zafascynowany jego pracą, spotkanie z Konradem nie byłoby jego największym marzeniem. Seweryn stwierdził, że jego największe marzenie jest z kategorii „Dostać”. I chciałby nowego smartfona o większym ekranie niż ten co dotychczas, z większą pamięcią i lepiej przystosowanego do internetu!

spełnienie marzenia

2023-04-20

Spełniło się marzenie Seweryna o nowym telefonie!
Pewnego słonecznego popołudnia wybrałyśmy się do Centrum Zdrowia Dziecka by zrobić niespodziankę naszemu Marzycielowi. Mama zdradziła, że mamy go odwiedzić, ale Seweryn w ogóle nie spodziewał się, że właśnie po to, by spełnić jego marzenie! Gdy weszłyśmy z zapakowaną paczką i balonami chłopiec był zdezorientowany, ale w momencie rozpakowywania prezentu na jego twarzy pojawił się ogromny uśmiech! Gdy otwierał po kolei każde pudełko, było słychać coraz głośniejsze: „Woooow! Woooow! Wooow!”. Marzeniem Seweryna był telefon z większym ekranem, by móc wygodnie oglądać filmy oraz swoje ulubione kanały na YouTube będąc w szpitalu, dlatego najlepszym wyborem stał się Samsung Galaxy Z Fold4. Telefon z rozkładanym ekranem, który może być również tabletem. Do telefonu dołączone zostały także bezprzewodowe słuchawki, by mógł w każdej chwili swobodnie słuchać muzyki nie przeszkadzając innym. Powiedział nam, że nie może się doczekać aż pokaże prezent swoim kolegom. Od naszego ostatniego spotkania Seweryn stał się bardziej otwartym i uśmiechniętym chłopcem, myślimy, że to między innymi dlatego, iż uwierzył, że marzenia jednak się
spełniają! Gdy przed naszym pożegnaniem zapytałyśmy Marzyciela czy właśnie spełniło się jego marzenie, odpowiedział:No pewnie, że tak! Nawet bardziej. Seweryn wraz z mamą odprowadzili nas do wyjścia i pożegnali ogromnym przytulasem.
To piękne marzenie zostało spełnione dzięki 1%! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali jeden procent swojego podatku na spełnienie między innymi tego wspaniałego marzenia Seweryna o nowym telefonie.