Moim marzeniem jest:

Iphone 13

Nazar, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-11

Po dłuższym czasie w końcu się udało nam się spotkać z naszym Marzycielem. Komplikacje i kwestie organizacyjne długo stały na przeszkodzie aby to spotkanie mogło się odbyć, ale ostatecznie udało się wszystko rozwiązać i nadszedł ten dzień. Długo wyczekiwany przez obie strony. Zarówno Marzyciela, jak i nas- wolontariuszy. Nazar to 17-letni chłopak z Ukrainy obecnie przebywający tymczasowo w Polsce. Jest bardzo sympatycznym i spokojnym młodzieńcem. Ma głowę pełną pomysłów i wyjątkowych marzeń, które nie są łatwe do zrealizowania. Uwielbia gry komputerowe oraz filmy instruktażowe dotyczące kwestii informatycznych. Z informatyką bowiem wiążę swoją przyszłość. Chciałby pracować w dużej firmie i nmieć swój udział w zmianie technologicznego świata. O wszystkim nie będziemy tutaj opowiadać, bo zabrakło by czasu i miejsca na papierze. Ale możemy uchylić rąbka tajemnicy.
Jednym z marzeń Nazara, którego realizacji spróbujemy się podjąć jest posiadanie telefonu iPhone. Jest to sprzęt o bardzo wysokiej wydajności i na tyle zaawansowany technicznie, że posłuży Nazarowi do realizacji pozostałych swoich pasji. Na pewno pomoże mu w dokształcaniu się i pozyskiwaniu wiedzy informatycznej. Może będzie pierwszy krok do tego, aby całkowicie odmienił swoje życie i realizował swoje pozostałe marzenia. Mamy wrażenie, że z Nazarem moglibyśmy rozmawiać jeszcze długo na wiele różnych tematów, ponieważ była to naprawdę przemiła rozmowa, pełna żartów i uśmiechu.

Na pożegnanie powiedzieliśmy naszemu Marzycielowi, że zaczynamy działać i zrobimy wszystko by w najlepszy możliwy sposób zrealizować jego marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Oskar Górka

email: oskar.gorka@mammarzenie,org

tel: +48 602 334 850

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nazar - o. Warszawa - Iphone 13

Nazar wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.